Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 130

Petrovácz István: Iparkodó magyarok. Gazdaságunk ezer éve. Bp.,2000,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
18448.

Rufpreis:
1 000 HUF

18449.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Sulyok László: Recski rabszolgák. Salgótarján, 1990, Tanúltságtétel Alapítvány. Kiadói kopott papírkötés.  Az író, Sulyok László (1944-) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
18450.

Rufpreis:
2 800 HUF

vitéz Németh László: A kör, ha bezárul. - e föld adjon helyet. A szerző felesége által DEDIKÁLT példány. Veszprém, 2012., Magyar Vidék Országos 59-os Szövetség. Kiadói papírkötés.
18451.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mayer Ferenc: "... fel a fejjel!". Egy politikai elítélt visszaemlékezései. DEDIKÁLT! Veszprém, 2013., Magyar Vidék Országos 59-os Szövetség. Kiadói papírkötés.
18452.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zinner Tibor: Adalékok a magyarországi koncepciós perekhez. A História Klub füzetek 3. [Székesfehérvár, 1988.], VIDEOTON József Attila Művelődési Ház és Könyvtár. Kiadói papírkötés.
18453.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jászi Oszkár: A nemzeti államok kialakulása és a nemzeti kérdés. Válogatás. Bevezette és jegyzetekkel ellátta: Litván György. Közös Dolgaink. Bp., 1986., Gondolat. Kiadói papírkötés.
18454.

Rufpreis:
1 000 HUF

Láng János: Az őstársadalmak. Bp., 1978., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
18455.

Rufpreis:
1 200 HUF

1972. Bertényi Iván: Az országbírői intézmény pecséthasználata a XIV. században. Különlenyomat a Levéltári közlemények XLIII. évfolyamából.
18456.

Rufpreis:
1 200 HUF

2005. Arcok a kora-újkori magyar történelemből. Bp. Hadimúzeum Alapítvány. 21x15 cm
18457.

Rufpreis:
1 000 HUF

Békefi Remig: A rabszolgaság Magyarországon az Árpádok alatt. Értekezések a történeti tudományok köréből XIX. köt. 4. sz. Bp., 1901, MTA, (2) p. + 85-123 p. Kiadói papírkötés, erősen sérült borítóval, egy-két lap kissé sérült.
18458.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bánffy Miklós: Fortéjos Deák Boldizsár memorialéja. Bp., 1943, Révai. 213+2 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, intézményi bélyegzésekkel.
18459.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF