https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 130

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tóth Imre: Egy polgári arisztokrata. Kánya Kálmán (1869-1945). Pécs-Bp., 2016, Kronosz - Magyar Történelmi Társulat. Kiadói papírkötés.
1
18424.

Tóth Imre: Egy polgári arisztokrata. Kánya Kálmán (1869-1945). Pécs-Bp., 2016, Kronosz - Magyar Történelmi Társulat. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Láday Győző: Görgey Arthur. Reflexiok Beöthy Ákos: ,,A magyar államiság fejlődése, küzdelmei" című művének Görgey Arthurra vonatkozó tanulmányára.  Marosvásárhely, 1909. Révész Béla könyvny. 53 p. Kiadói papírkötésben
1
18425.

Láday Győző: Görgey Arthur. Reflexiok Beöthy Ákos: ,,A magyar államiság fejlődése, küzdelmei" című művének Görgey Arthurra vonatkozó tanulmányára. Marosvásárhely, 1909. Révész Béla könyvny. 53 p. Kiadói papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Hitel. Kolozsvár 1935-1944. I-II. köt. Válog., a bevezető tanulmányt írta és a repertóriumot összeállította Záhony Éva. Bp., 1991, Bethlen Gábor. Kiadói kartonált papírkötésben
1
18426.

Hitel. Kolozsvár 1935-1944. I-II. köt. Válog., a bevezető tanulmányt írta és a repertóriumot összeállította Záhony Éva. Bp., 1991, Bethlen Gábor. Kiadói kartonált papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marczali Henrik: Szent István öröksége. Magyarország az Árpádok korában. A magyar nemzet története II. [Bp., én., Athenaeum.] Átkötött egészvászon-kötés, a hátoldalon címkenyomokkal, hiányzó címlappal.
1
18427.

Marczali Henrik: Szent István öröksége. Magyarország az Árpádok korában. A magyar nemzet története II. [Bp., én., Athenaeum.] Átkötött egészvászon-kötés, a hátoldalon címkenyomokkal, hiányzó címlappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ungváry Krisztián: Budapest ostroma. Bp., 1998, Corvina. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
18428.

Ungváry Krisztián: Budapest ostroma. Bp., 1998, Corvina. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
William L. Shirer: ,,Itt Berlin". Rádiótudósítások a náci Németországból. Ford.: Kállai Tibor. Bp., 2001, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
18429.

William L. Shirer: ,,Itt Berlin". Rádiótudósítások a náci Németországból. Ford.: Kállai Tibor. Bp., 2001, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kerékgyártó Árpád: Magyarország emléknapjai. Bp., 1993, Könyvesház Kereskedelmi és Kiadó Kft. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1
18430.

Kerékgyártó Árpád: Magyarország emléknapjai. Bp., 1993, Könyvesház Kereskedelmi és Kiadó Kft. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
László Gyula: Árpád népe. Bp., 1988, Helikon. Badics Ilona, Dienes Ö. István, László Gyula, Marton Magda és Nagy András rajzaival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
18431.

László Gyula: Árpád népe. Bp., 1988, Helikon. Badics Ilona, Dienes Ö. István, László Gyula, Marton Magda és Nagy András rajzaival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A Klotild Szeretetház-Egyesület emlékkönyve. Szerk.: Palmer Kálmán. Bp., 1904, Pesti Könyvnyomda Rt., 116 p. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Korabeli félvászon-kötésben, részben kissé foltos lapokkal, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, bélyegzővel.
1
18432.

A Klotild Szeretetház-Egyesület emlékkönyve. Szerk.: Palmer Kálmán. Bp., 1904, Pesti Könyvnyomda Rt., 116 p. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Korabeli félvászon-kötésben, részben kissé foltos lapokkal, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Magyar Korona Országainak 1903. évi külkereskedelmi forgalma. Bp., 1904. KSH. 325p. Kiadói egészvászon kötésben vaknyomott címerrel
1
18433.

A Magyar Korona Országainak 1903. évi külkereskedelmi forgalma. Bp., 1904. KSH. 325p. Kiadói egészvászon kötésben vaknyomott címerrel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Jancsó Benedek emlékkönyv. Szerk.: Asztalos Miklós. Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 t.+413+1 p. + 1 t. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
1
18434.

Jancsó Benedek emlékkönyv. Szerk.: Asztalos Miklós. Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 t.+413+1 p. + 1 t. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pintér Zoltán - Csabai István - Illyés Csaba: A történelmi Magyarország szépségei. Bewundernswertes im Historischen Ungarn. The Beauties of Historic Hungary. Kisújjszállás.,2008, Pannon-Literatúra. Magyar, német és angol nyelven. Csabai István és Illyés Csaba fotóival. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
18435.

Pintér Zoltán - Csabai István - Illyés Csaba: A történelmi Magyarország szépségei. Bewundernswertes im Historischen Ungarn. The Beauties of Historic Hungary. Kisújjszállás.,2008, Pannon-Literatúra. Magyar, német és angol nyelven. Csabai István és Illyés Csaba fotóival. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse