Hitel. Kolozsvár 1935-1944. I-II. köt. Válog., a bevezető tanulmányt írta és a repertóriumot összeállította Záhony Éva. Bp., 1991, Bethlen Gábor. Kiadói kartonált papírkötésben
Marczali Henrik: Szent István öröksége. Magyarország az Árpádok korában. A magyar nemzet története II. [Bp., én., Athenaeum.] Átkötött egészvászon-kötés, a hátoldalon címkenyomokkal, hiányzó címlappal.
László Gyula: Árpád népe. Bp., 1988, Helikon. Badics Ilona, Dienes Ö. István, László Gyula, Marton Magda és Nagy András rajzaival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
A Klotild Szeretetház-Egyesület emlékkönyve. Szerk.: Palmer Kálmán. Bp., 1904, Pesti Könyvnyomda Rt., 116 p. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Korabeli félvászon-kötésben, részben kissé foltos lapokkal, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, bélyegzővel.
Jancsó Benedek emlékkönyv. Szerk.: Asztalos Miklós. Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 t.+413+1 p. + 1 t. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal.