[Anonymus]: Béla király névtelen jegyzőjének könyve a magyarok tetteiről. Ford.: Szabó Károly. Bp.,(1898.), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 65+3 p. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötés, kissé sérült címlappal.
Götz László: Keleten kél a nap. III. köt. "Boncold csak nyelvész." A finnugor nyelvtudomány módszerei és eredményei. A szerző által ALÁÍRT példány. Wien, 1982., Szerző. Kiadói papírkötés.
"Eritis mihi testes." Az 1938-as budapesti Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus hangfelvételei. Szerk.: Szabó Ferenc János. Bp., 2021., OSZK. CD-rommal. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Domokos György: Ottavio Baldigara. Egy itáliai várfundáló mester Magyarországon. Hadtörténeti Intézet és Múzeum Milenniumi Könyvtára 2. Bp., 2000. Balassi,158 p. Kiadói papírkötésben.
Dr. Trajánovits Lajos: Emlékiratok. Életem története. Pénzügyminisztériumi évek (1935-1948). Történelmi Figyelő Könyvek 2. Debrecen, 1993, Kossuth Lajos Tudományegyetem. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.