Békefi Remig: A rabszolgaság Magyarországon az Árpádok alatt. Értekezések a történeti tudományok köréből XIX. köt. 4. sz. Bp., 1901, MTA, (2) p. + 85-123 p. Kiadói papírkötés, erősen sérült borítóval, egy-két lap kissé sérült.