Bánffy Miklós: Fortéjos Deák Boldizsár memorialéja. Bp., 1943, Révai. ... https://www.darabanth.com/de/439-Fernauktion/439.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1500013/Banffy-Miklos-Fortejos-Deak-Boldizsar-memorialeja-Bp-1943-Revai-213plus2-p-Fekete-feher-~II2840981
2840981
18459
439
Books: History
Beschreibung: Bánffy Miklós: Fortéjos Deák Boldizsár memorialéja. Bp., 1943, Révai. 213+2 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, intézményi bélyegzésekkel.
: tg