Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 149

Sami Awwad: A Szentföld színes képekben. Jeruzsálem, 1993, szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18121.

Rufpreis:
800 HUF

Nansen, Fridtjof: Utazás az úszó jégen I-II. Bp., 1932, Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, ajándékozási sorokkal, kissé kopottas állapotban.
18122.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., M. Kir. Egyetemi Nyomda. Kiadói laza, kissé kopott egészvászon kötés
18123.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dávid Gyula - Mikó Imre: Petőfi Erdélyben. Bukarest, 1972, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt, kissé kopott papír védőborítóban.
18124.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mednyánszky Alajos 2 könyve: Festői utazás a Vág folyón, Magyarországon (1825). + Regék és mondák. Ford.: Soltész Gáspár. Bp.-Pozsony, 1981-1983, Európa-Tatran. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban,műanyag védőborítókkal, jó állapotban.
18125.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szerencsés János - Dávid Ferenc: Sopron. Bp., 1980, Corvina. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
18126.

Rufpreis:
1 200 HUF

Korniss Péter - Nemeskürty István: Színek, fények, Magyarország. / Colors, Lights, Hungary. / Farben, Licht, Ungarn. H.n., 2006, ReGift Ltd. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, CD-melléklettel.
18127.

Rufpreis:
1 800 HUF

18128.

Rufpreis:
6 000 HUF

Borsodi Földrajzi Évkönyv V. Szerk.: Peja Győző, Frisnyák Sándor. Miskolc, 1964., Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Borsod Megyei Szervezete. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
18129.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18130.

Rufpreis:
1 800 HUF

18131.

Rufpreis:
2 400 HUF

18132.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF