18123.
Beendet 438. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., M. Kir. Egyetemi Nyomda. Kiadói laza, kissé kopott egészvászon kötés