Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 149

18133.

Rufpreis:
2 000 HUF

2007 Jókai Budapestje. Szerk.: Rózsafalvi Zsuzsanna, Lugosi András. Budapesti Negyed. XV. évf. 3. sz. 2007. ősz (57. sz.). + Budapest Jókaija. XV. évf. 4. sz. 2007. tél. (58. sz.) Szerk.: Rózsafalvi Zsuzsanna, Lugosi András. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben, bontatlan zsugorfóliában
18134.

Rufpreis:
2 400 HUF

18135.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hajdu Imre - Barczi Pál: Irodalmi barangolások Abaújban, Borsodban, Gömörben, Tornában, és Zemplénben. Miskolc, 1997., Hajdu-Vinpress Bt. Kiadói papírkötés.
18136.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gyulai Iván: Védett természeti értékek Borsod-Abaúj-Zemplén Megyében. Miskolc, 1984., B-A-Z Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Gazdag képanyaggal illusztrált.Kiadói papírkötés.
18137.

Rufpreis:
1 800 HUF

18138.

Rufpreis:
2 800 HUF

Miskolc 18-19. századi történelmének ajánlott irodalma. Összeáll.: Faragó Tamás. B-A-Z Megyei Levéltári Füzetek 37. Miskolc, 1999., B-A-Z Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
18139.

Rufpreis:
2 800 HUF

18140.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsíros Sándor: Felsőzsolca története. Felsőzsolca,1993,Felsőzsolca Nagyközség Képviselő Testülete. Kiadói papírkötés.
18141.

Rufpreis:
2 400 HUF

Benedek Miklós 2 műve:   Miskolci macskakövek. Cikk-gyűjtemény. Megjelent az Észak-Magyarországban. Miskolc, [1988], Miskolci Megyei Város Tanácsa V.B. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.;   Miskolci történetkék. Cikkgyűjtemény. Megjelent a Déli hírlapban. Miskolc, [1988], Művészeti és Propaganda Iroda. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18142.

Rufpreis:
2 400 HUF

18143.

Rufpreis:
1 800 HUF

18144.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF