Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 149

Földrajzi zsebkönyv 1940. Szerk.: Temesy Győző. Bp., 1940, Magyar Földrajzi Társaság. Kiadói papírkötés
18108.

Rufpreis:
1 400 HUF

1943 Az Erdélyi Református Egyházkerület Kolozsvári Theológiai Fakultásának évkönyve az 1942-43. tanévről. Kolozsvár, 1943., Református Theológiai Fakultás. Kiadói papírkötés.
18109.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kriza János: Erdélyi tájszótár. Kiadják: Erdélyi Helikon Barátai. Bp.,[1940.], Révai, 135 p. Kiadói foltos halina-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal.
18110.

Rufpreis:
1 000 HUF

Andreas Reischek: A Maórik földjén. Tizenkét év Új-Zealand szigetein. Bp., 1930, Franklin. 30 képpel és 1 térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott gerinccel, laza fűzéssel.
18111.

Rufpreis:
1 200 HUF

A kolozsvári Farkas utcai templom címerei. Összeáll.: Kovács András. Bp. - Kolozsvár, 1996, Balassi - Polis. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
18112.

Rufpreis:
1 200 HUF

A zalavári (zalaapáti) Szent Adorján bencés apátság milleniuma. 1019-2019 Szerk Somogyi Ádám. Kiadói papírkötésben
18113.

Rufpreis:
1 600 HUF

Idegenforgalom alakulása a Nyugat-Dunántúlon. Területi statisztika. +A halandóság földrajzi különbségei Magyarországon, 2005. Bp., 2005-2006., KSH. Kiadói papírkötés.
18114.

Rufpreis:
1 600 HUF

18115.

Rufpreis:
1 600 HUF

18116.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

18117.

Rufpreis:
5 000 HUF

Josef Ehm - Jaroslav Wagner: Ceskoslovenské Hrady a Zámky. hn., 1979., Panoráma. Gazdag képanyaggal illusztrált. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
18119.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ján Hajduch: Slovenské Hrady. Martin, 1972. Osveta. Gazdag képanyaggal illusztrált. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
18120.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF