Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 149

Krisztinkovich Ede: Birtokrendezések Ausztriában, Bajorországban, Württembergben és Badenben. Jelentés a m. kir. földmívelésügyi minister úr ő nagyméltóságához. Bp., 1901., Pallas,2+114+4 p.+2 (kihajtható térképmellékletek) t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borítón és pár lapszélen kis sérülésekkel, foltos.
18096.

Rufpreis:
1 600 HUF

Félezer év a Pápai Református Gyűjtemények millenniumi emlékkönyve Pápa, 2000. Kiadói papírkötésben 58p
18097.

Rufpreis:
1 000 HUF

Babos Sándor: Paogdák árnyékában. - - magyar misszionárius levelei alapján összeáll.: - - Némethy Sándor. Bp., 1944, Magyar Református Külmissziói Szövetség, 224 p.+ 8 t. Kiadói foltos, kissé szakadt papírkötésben, kissé sérült elülső szennylappal és borítóval.
18098.

Rufpreis:
1 800 HUF

Czueidli József: Somló és könyvéke. Devecser, 2018. Kiadói kartonált papírkötésben 102p
18099.

Rufpreis:
1 600 HUF

1931 Csonka-Magyarország közigazgatási, törvénykezési és közlekedési helységnévtára. A "Belügyi Közlöny" 1931. évi 26. számáig megjelent változtatásokkal lezárt 1931-32. évi kiadás. Szerk.: Várady Károly. Bp., 1931, "Magyar Szent Korona Országai Helységnévtárának Kiadóhivatala", 135+1 p. Kiadói papírkötés, foltos, kissé borítóval, a borító sarkain számárfülekkel, foltos lapokkal.
18100.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kós Károly: Kalotaszeg. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon kötés, foltos, kissé kopottas állapotban.
18101.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eszter Gábor: Andrássy Avenue. Bp., 2002. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18102.

Rufpreis:
1 400 HUF

A felvidéki magyarság húsz éve. 1918-1938. Szerk. a Magyar Statisztikai Társaság Államtudományi Intézete. Bp.,1938, Kir. M. Egyetemi, 136+4 p.+ 5 (kihajtható térképek) t. + 3 (kihajtható táblázat) t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, a borító elvált a könyvtesttől, a fűzés laza.
18103.

Rufpreis:
1 600 HUF

Városjárok zsebkalauza. Párizs. National Geographic, 2008.. Kiadói papírkötésben
18104.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruda Gábor: Adalékok a muravidéki magyarok kultúrájához 2.. Pilisvörösvár, 212. Muravidék Baráti Kör. Kiadói papírborítóval 140p. Csak 400 pld
18105.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eemlékezzünk őseinkre / Sváb telepesek által hozott zirci kereszt Zirc, 2018.. Kiadói kartonált papírkötésben
18106.

Rufpreis:
1 000 HUF

18107.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF