Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 149

Kelenvölgy - helytörténeti füzetek I. Szerk.: Sturdik Miklós. Bp., 1994, Kelenvölgyi Polgárok Köre, 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé koszos borítóval.
18072.

Rufpreis:
1 400 HUF
9

Lonley planet alapján Skandinávia utikönyv. Park, 2005. Kiadói papírkötésben
18073.

Rufpreis:
2 000 HUF

Galácz András: Óceánok, Sarkvidékek. Az Arktisztól az Antarktiszig (Kontinensről kontinensre). Bp., 2003, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, CD-melléklettel, borítón apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.
18074.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rosemarie Bailey (szerk.): Franciaország (Útitárs). Bp., 2004, Panemex. Kiadói papírkötés.
18075.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rózsa György: Budapest legszebb látképei. Bp.,1997, HG &Társa. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, kis kopásnyomokkal.
18076.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kutatások Pest megyében. Tudományos konferencia III. Szerk.: Korkes Zsuzsa. Pest Megyei Múzeumi Füzetek 6. Szentendre, 2001., Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
18077.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db Baedekker: Süddeutschland, 1926. Sérült gerinccel, + Schweiz 1927. Szakadk, kijáró térképekkel
18078.

Rufpreis:
2 400 HUF

Soproni Elek: A kultursarok gondjai. Sopronvármegye szociális és gazdasági viszonyainak feltárása. A Magyar Társaság Könyvei 3. Bp., 1940., Magyar Társaság, (Hollóssy János-ny.), 286+1 p.+23 (színes, kihajtható térképek) t. Kiadói papírkötés. Felvágatlan példány, jó állapotban. Gyűjtői darab.
18079.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db útkönyv. Kréta - Kanári szigetek - Párizs - Szentpétervár
18080.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes útleírással kapcsolatos könyvtétel, 4 db:  Kodolányi János: Suomi. (Bp., 1944, 2. kiad.), kopott borítóval; Ossendowski, Ferdinand: In den Dschungeln der Wälder und Menchen. (Frankfurt a. M., 1924., Frankfurter Societäts), kopott borítóval, sérült gerinccel; Karl Angebauer: Ovambo,(Bp., én, Dante), kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, Martin Johnson: Afrika csodavilága (Bp., Singer és Wolfner), kopott borítóval, kijáró lapokkal. Különféle kötésekben, változó állapotban.
18081.

Rufpreis:
2 000 HUF

Város, folyó, történelem. Szerk. és a bevezetőt írta: Módos Péter. (Bp.), 2015, Európai Utas. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18082.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Out and About in Hungary. Vendégváró Travel Guides. (Magyarország idegenforgalmi ismertető, útikönyv). Szerk.: Pálfy Katalin, Körtvélyesi Erzsébet. Miskolc, 2001, Well-PRess. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18083.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF