Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 177

2001 Krúdy és Pest. Szerk.: Sánta Gábor. Budapesti Negyed. IX. évf. 4. sz. 2001. tél (34. sz.) Bp.,2001, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
16060.

Rufpreis:
1 200 HUF

Solymossy Sándor: Uti rajzok. Képek Boszniából, Horvátországból és Dalmáciából. Bp.,1901, (Pesti Könyvnyomda Rt.), 4+244+1 p. Átkötött modern egészvászon-kötés,
16061.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Sugár István: A budai vár és ostromai. Vársorozat. Bp., 1979, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16062.

Rufpreis:
1 600 HUF

Galla György: A legrégibb pesti vendéglő. / Die älteste Gaststätte von Pest. Bp., 1987, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16063.

Rufpreis:
1 000 HUF

A kolozsvári Farkas utcai templom címerei. Összeáll.: Kovács András. Bp. - Kolozsvár, 1996, Balassi - Polis. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16064.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Michael Geistbeck-Alois Geistbeck: Länderkunde von Europa. Geographie für höhere Lahrenstalten. Dritter Teil. Neuarbeitet von Studianprofessor Andreas Schwerd. München-Berlin, 1927., R. Oldenbourg, 142+2 p. Fekete-fehér fotókkal és 1 színes képpel illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés, ceruzás bejelölésekkel.
16065.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dezsényi Béla: Magyarország és Svájc. Javított papírkötés, kopottas állapotban.
16066.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Hajdu Imre - Barczi Pál: Irodalmi barangolások Abaújban, Borsodban, Gömörben, Tornában, és Zemplénben. Miskolc, 1997., Hajdu-Vinpress Bt. Kiadói papírkötés.
16067.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gyulai Iván: Védett természeti értékek Borsod-Abaúj-Zemplén Megyében. Miskolc, 1984., B-A-Z Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Gazdag képanyaggal illusztrált.Kiadói papírkötés.
16068.

Rufpreis:
1 800 HUF

16069.

Rufpreis:
2 800 HUF

Adatok Miskolcról 1980. Összeáll.: Miskolc Megyei Városi Tanács VB. Tervosztálya. Miskolc, 1982, Miskolc Megyei Városi Tanács VB. Tervosztálya, 77 p. Egészvászon-kötésben.
16070.

Rufpreis:
2 000 HUF

Miskolc 18-19. századi történelmének ajánlott irodalma. Összeáll.: Faragó Tamás. B-A-Z Megyei Levéltári Füzetek 37. Miskolc, 1999., B-A-Z Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
16071.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF