Brian Johnson Barker: South Africa. The Beautiful. Editor: Peter Borchert. Cape Town,1991,Struik. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
1999 A Kerepesi úti temető I-II. köt. A bevezető tanulmányt írta, az adattárat, a mutatókat és a szemelvényeket összeállította: Tóth Vilmos. Budapesti Negyed. VIII. évf. 2-3. sz. 1999. nyár, ősz. Bp., 1999, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
2007 Budapesti Negyed. XV. évf. 2. szám. 2007. nyár. Summázat és jövő. Kérdések és válaszok Budapest közelmúltjáról, jelenéről és jövőjéről. Szerk.: Zeke Gyula. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben,