Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 177

Ecsedy Gábor- Komáromy Miklós: Gyula város története és korabeli állapotának leírása 1832, 1834. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel ellátta és az utószót írta: Kósa László. Bibliotheca Bekesiensis 24. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1982, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (19./500) példány.
16036.

Rufpreis:
3 000 HUF

16037.

Rufpreis:
3 000 HUF

A népdalkutató Bartók Béla. Békés, Arad és Bihar megyékben. Bibliotheca Bekesiensis 21. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1981, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (20./500) példány.
16038.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

16039.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csomor János: Körösharsány krónikája. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta: Köteles Lajos. Bibliotheca Bekesiensis 19. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1980, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (20./500) példány.
16040.

Rufpreis:
3 000 HUF

Békés megye első nyomdásza, Réthy Lipót. Dokumentumok 1844-1858. Sajtó alá rendezték: Szabó Ferenc, Elek László. Bibliotheca Bekesiensis 14. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1977, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Két melléklettel. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (274./400) példány.
16041.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tiberiu Mosoiu: Csodálatos utazás napkelet országában. Bratislava/Pozsony,én.,Eugen Prager. Kiadói papírkötés, kopott, kissé szakadt borítóval.
16042.

Rufpreis:
2 000 HUF

16043.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

16044.

Rufpreis:
2 800 HUF

Franciaország (A Lonely Planet útikönyvsorozata alapján). Szerk.: Szalay Marianne. Bp., 2006, Park Könyvkiadó, 1084 p. Fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, felül a lapélek foltosak.
16045.

Rufpreis:
2 000 HUF

York. Pictorial Memories. H.n., 1998, Waterton Press Ltd. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16046.

Rufpreis:
1 400 HUF

16047.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF