Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 177

Magyar földrajzi évkönyv az 1927. évre. Szerk.: gróf Teleki Pál, Karl János és Kéz Andor. Bp., 1927, Magyar Földrajzi Intézet (Franklin-ny.), 1 t.+284 p.+2 t.+2 sztl.lev.+1 kihajtható térkép. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
16084.

Rufpreis:
1 200 HUF

Trebin Ágost: Pécsi színek és hangulatok. Várostörténeti barangolások. Pécs, 2006., Házmester '98 Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
16085.

Rufpreis:
1 200 HUF

Németh László: Magyarok Romániában. Bp., 1982, Független Kiadó. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis szakadással.
16086.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kézírás. A paksi Pákolitz István Városi Könyvtár fennállásának 50. évfordulójára. Paks, 2003, Pákolitz István Városi Könyvtár. Kiadói papírkötésben. Számozott (474./500) példány.
16087.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kodolányi János: Suomi titka. Bp., 1944., Magyar Élet. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.
16088.

Rufpreis:
1 000 HUF

Springer József: A Bükk, Mátra, Hegyalja, Nógrád, Salgó és vidéke. Úti kalauz. Nyaralók, pensiók ismertetése képekkel. Debrecen, [1937], Nagy Károly és Társai-ny., 300 p. + 4 t. (közte 3 kihajtható). Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva, térképekkel, hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, kisebb ázásnyomokkal, néhány a fűzéstől elváló lappal, hiányzó címlappal.
16089.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Cholnoky Jenő: A Kárpátoktól az Adriáig. Nagy-Magyarország írásban és képben. 355 képpel, számos szövegközti ábrával. Bp.,1934, Somló Béla], 3-275 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal, foltos lapokkal, a képanyagnál kissé hullámos lapokkal, bélyegzéssel.
16090.

Rufpreis:
800 HUF

Erland Nordenskiöld: Indiánok és fehérek. (Vándorlások Bolíviában). Képekkel és térképpel. Ford.: Ballengger Róbertné. A Hat Világrész XIV. köt. Bp.,(1911.), Világirodalom-Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, javított gerinccel, kissé kopott borítóval, a borítón címkével, intézményi bélyegzéssel.
16091.

Rufpreis:
800 HUF

Makk Károlyné - Dékány Jánosné: Unser Schicksal... (Die Geschichte der Ungarndeutschen in Nadasch zwischen 1930 und 1950 - Bestrafung einer Volksgruppe). Fejezetek Mecseknádasd Történelméből II. Mecseknádasd, 2016, Német Önkormányzat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
16092.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bariska István: Kőszeg. Szombathely, é.n. Savaria. Kiadói papírkötésben
16093.

Rufpreis:
1 400 HUF

Károlyi Bernát OFM: Magyar ferencesek Kína felé... Egy misszionárius útinaplója, Budapest-Sanghai. Bp., 1942, Ferences Missziók Országos Ügyvivősége (Ferences világmissziók 5.). Papírkötésben
16094.

Rufpreis:
1 600 HUF

16095.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF