Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 177

16096.

Rufpreis:
2 000 HUF

16097.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Kolozsvár-monostori református templom története. Szerk.: Aracs István. Benne Gábor Dénes utószavával. Bp., 1993, Erdélyi Magyarok Egyesülete. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16098.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magyarázó az országos átnézetes klimazonális talajtérképhez. Szerk.: Treitz Péter. Bp., 1924., Magyar Királyi Földtani Intézet, 67 p.+1 (színes, kihajtható térkép) t. Felvágatlan lapokkal. Kiadói papírkötés,
16099.

Rufpreis:
1 400 HUF

Budapest az újkorban. Bp., 1995. BTE. Kiadói papírkötésben
16100.

Rufpreis:
1 000 HUF

Salzburg, Stadt und Land, Salzkammergut mit Angaben für Automobilisten. Grieben Reiseführer Band 48. Berlin, 1931, Grieben-Verlag Albert Goldschmidt. Kihajtható térképekel. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, helyenként kissé foltos.
16101.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Bartucz Lajos: A kiszombori temető gepida koponyái. / Die Gepiden-Schädel des Graberfeldes von Kiszombor. A Szegedi Városi Múzeum Kiadványai VII. Szeged, 1936, Somogyi Könyvtár - Városi Múzeum, 31 p. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón sarokhiánnyal, a lapokon kisebb ázásnyomokkal. Felvágatlan példány.
16102.

Rufpreis:
1 800 HUF

Valló István: Győri képeskönyv. + Bán Márton: Váci képeskönyv. Officina Képeskönyvek 39. és 50. Bp., 1942-1943, Officina. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, levált, de meglévő gerincekkel.
16103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bangha Béla: Dél keresztje alatt. Feljegyzések egy délamerikai missiós körútról. Bp., 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Fekete fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, foltos.
16104.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dalmatien und die wichtigsten Teile von Slowenien, Kroatien, Montenegro, Bosnien und der Herzegowina, mit Angaben für Automobilisten. Grieben Reiseführer Band 161. Berlin, 1935, Grieben-Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, kihajtható térképekkel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
16105.

Rufpreis:
1 000 HUF

16106.

Rufpreis:
1 800 HUF

Italien II. Mittelitalien: Livorno, Siena, Perúgia, Rom u. Neapel. Griebens Reiseführer Band 80 b. Berlin, 1926, Grieben-Verlag Albert Goldschmidt. Kihajtható térképekkel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón minimális kopással.
16107.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF