Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 177

Csoma Gergely: Moldvai csángó magyarok. Bp., 1988, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16120.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes Kolozsvárral kapcsolatos tétel, 3 db:   Kincses Kolozsvár I-II. Szerk.: Bálint István János. Magyar Hírmondó. Bp., 1987, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.;   Lászlóffy Aladár: Házsongárd. Fényképezte Kántor László. Bp., 1989, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé papír védőborítóban.;   Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz. Gaal György kolozsvári séták. Vincze Zoltán bevezetőjével. Szerk.: Jakó Klára, Kovács Kiss Gyöngy. Kolozsvár, 1992, Korunk. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval.;
16121.

Rufpreis:
1 800 HUF

Princz Gyula: Hat világrész földrajza. Bp.,1943, Renaissance. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
16122.

Rufpreis:
1 600 HUF

1997 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye statisztikai évkönyve. Miskolc, 1998, KSH B-A-Z Megyei Igazgatósága. Kiadói papírkötés
16123.

Rufpreis:
1 600 HUF

Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, borítóval.
16124.

Rufpreis:
1 200 HUF

16125.

Rufpreis:
1 600 HUF

2004 Társasélet Pesten és Budán. Szerk.: Fábri Anna. Budapesti Negyed. XII. évf. 4. sz. 2004. tél. (46. sz.) Bp.,2004, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
16126.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szamódy Zsolt - Csikány Tamás - Horváth Csaba: Komárom erődváros. Komárom, 1998, Komárom Város Önkormányzata. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
16127.

Rufpreis:
1 400 HUF

16128.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szigliget. Szerk.: Koczogh Ákos. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. 141 p + XXXII t. Kiadói kartonált papírkötés.
16129.

Rufpreis:
1 400 HUF

16130.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kamody Miklós: Észak-Magyarország hírközlésének története. Borsodi kismonográfiák 22. Miskolc, 1985, Herman Ottó Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány!
16131.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF