Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 177

Pesty Frigyes: Hont vármegye és kiegészítések. Szentendre, 1984. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
16108.

Rufpreis:
1 200 HUF

16109.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zoltán József: A barokk Pest-Buda élete. Ünnepségek, szórakozások, szokások. Bp., 1963, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott papírborítóval. Megjelent 1000 példányban.
16110.

Rufpreis:
2 400 HUF

16111.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

16112.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Téglás Tivadar dr. (szerk.: Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Budapest, 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és sport alapítványa. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.
16113.

Rufpreis:
1 200 HUF

Juhász Vilmos: Az aranyföld hajósai. Bp., é.n., Athenaeum, 275+(1) p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
16114.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vendégváró Útikönyvek 2 db: Látnivalók Esztergomtól Komáromig.;  Látnivalók Győr-Moson-Sopron megyében. Kirándulások Burgenlandba és Csallóközbe.; Miskolc, én.,Well-Press. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16115.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dercsényi Balázs - Hegyi Gábor - Marosi Ernő - Török József: Katholische Kirchen in Ungarn. [Katolikus templomok Magyarországon]. Bp., 1991, Hegyi és Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16116.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sami Awwad: A Szentföld színes képekben. Jeruzsálem, 1993, szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16117.

Rufpreis:
1 600 HUF

Emanuel Poche: Prága művészeti emlékei. Alexandr Paul. Ford.: G. Tihanyi Vera. Bp., 1980, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az elején 6 lap fűzése meglazult.
16118.

Rufpreis:
1 200 HUF

1929 Erdélyi Turista. Első évfolyam, 2. sz., 1929. julius. Évnegyedes folyóirat. Szerk.: Halász Kálmán. Brassó, Brassói Turista Egyesület, 38 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval.
16119.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF