https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 177
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2741825
16424
434
0
3000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Mészáros József: Nagy-Magyarország- Emlékmű. Nagykanizsa., 2003, Magyar Szellemi Örökség Műhely. Papírborítóval, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2586547
16425
434
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2744451
16426
434
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Bölöni Farkas Sándor: Napnyugati utazás. Napló. Budapest, én, Helikon. Irodalmi. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2442855
16427
434
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Török Ferenc: Fegyverük a sport. A Budapesti Honvéd fél évszázada. Bp, 1999, Budapesti Honvéd Egyesület. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2523664
16428
434
0
3000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Ágai Kis András - Liszkay Gábor Levente: Ezüstös aranykor. Bp., 2008, Prexton. Bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2523618
16429
434
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Jocha Károly: Bronzérmes győztesek. Bp., 2010, Geo sport. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2523625
16430
434
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Jocha Károly: Siker vagy kudarc az olimpiai ezüstérem? Bp., 2007, Geo-Sport. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1250278
16431
434
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. München, 1909 Képekkel illusztrált kiadvány. Az egyik térkép hiányzik. Kissé hibás egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2586271
16432
434
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. új állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2586274
16433
434
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2586549
16434
434
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2685622
16435
434
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Magyarország helységnévtára 1941. Szerkeszti és kiadja: A Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1941, Hornyánszky. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse