https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 413
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2693427
31048
423
0
2200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- 2692464
31049
423
0
10000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" Ag emlékérem (31,27g/0.999/42,5mm) T:PP patina
Das Lot is nicht erreichbar
2627424
31050
423
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1976. "Hungaropack 76 / Csomagolási Verseny 1976" Br plakett eredeti tokban (98mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2675338
31051
423
0
4600
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN "Pfeifer Ignác Emlékérem Alapítva 1968 / Magyar Kémikusok Egyesülete - Több évtizedes kiváló munkáért" kétoldalas Br plakett (81mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2612509
31052
423
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Borsos Miklós (1906-1990) 1963. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Dunakeszi Kőrösi Csoma Általános Iskola Díja - A Kiváló Tanuló és Kiváló Sportolónak" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (82mm) T:1,1- / Hungary 1963. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Dunakeszi Kőrösi Csoma Általános Iskola Díja - A Kiváló Tanuló és Kiváló Sportolónak" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (82mm) C:UNC,AU 2651654
31053
423
0
4000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Borsos Miklós (1906-1990) 1975. "Miskolci Filmfesztivál 1975" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (88mm) T:1- 2612505
31054
423
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (81mm) T:1,1- / Hungary 1977. "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége" double-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (81mm) C:UNC,AU
Das Lot is nicht erreichbar
2612499
31055
423
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Borsos Miklós (1906-1990) 1981. "Pro Artes / Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége - BNV" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (85mm) T:1,1- / Hungary 1981. "Pro Artes / Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége - BNV" double-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (85mm) C:UNC,AU
Das Lot is nicht erreichbar
2612580
31056
423
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "PRO MEMORIAM ARANY JÁNOS 1882-1982 / A fél-Akadémia Nagykőrösön lakott - Arany János Múzeum és Társaság" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (116mm) T:1- / Hungary 1982. "PRO MEMORIAM ARANY JÁNOS 1882-1982 / A fél-Akadémia Nagykőrösön lakott - Arany János Múzeum és Társaság" double-sided, cast bronze commemorative medallion (116mm) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2612498
31057
423
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége - BNV" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (87mm) T:1,1- / Hungary 1982. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége - BNV" double-sided cast commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (87mm) C:UNC,AU
Das Lot is nicht erreichbar
2612602
31058
423
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "BNV - Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (84mm) T:1- / Hungary 1982. "BNV - Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége" double-sided, cast bronze commemorative medallion (84mm) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2612631
31059
423
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Borsos Miklós (1906-1990) 1983. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége - Otthon 1984" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (84mm) T:1- / Hungary 1983. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége - Otthon 1984" double-sided, cast bronze commemorative medallion (84mm) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse