Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 413
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2691521
31108
423
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Székesfehérvár / Albert király" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,72g/0.835/42mm) T:1,PP patina, fo., ujjlenyomat Adamo SF12
2686875
31109
423
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1990. "Mathias Rex" Mátyás király halálának 500. évfordulója, bronz csegely emlékérem (51x51mm) T:1- Adamo SF15 2693404
31110
423
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Szent László a magyarok lovagkirálya / 900 éves a somogyvári Bencés Apátság 1091-1991" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2692023
31111
423
Numismatik
Fritz Mihály (1947- ) 1992. "Nagy Lajos 1342-1382 / Székesfehérvár - MÉE 1992" Ag és bronz emlékérem pár (36,14g/0.835/42,5mm) T:PP fo., ujjlenyomat, patina Adamo SF20
2650341
31112
423
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1994. "125 éves Pick Szeged" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2608228
31113
423
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1998. "Dankó Pista Emlékéért Alapítvány" peremen jelzett Ag emlékérem (33,62g/0.925/42,5mm) T:1 (Ag eredetileg PP) patina
2693335
31114
423
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1998. "Eltörött a hegedűm... - Dankó Pista Emlékéért Alapítvány / Szöged hírös város...Szeged, Dóm téri zenélőóra" kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:1,1- egy karc, a tok sérült 2693438
31115
423
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 2013. "A Magyar Himnusz 190 éves / Kölcsey Ferenc" ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP
2672102
31116
423
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) DN "Szeged" fém emlékérem tokban (42,5mm) T:1- patina
2689106
31117
423
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) DN Móricz Zsigmondot ábrázoló egyoldalas, öntött bronz emlékérem (92mm) T:1- 2641623
31118
423
Numismatik
Fritz Mihály (1947- ) DN "Vaszy Viktor / Szegedi Nemzeti Színház - Pro Theatre" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (100mm) T:1-
2091507
31119
423
Numismatik
Fülöp Zoltán (1951-) 1981. "Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára" Ag emlékérem piros műbőr tokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:1 (eredetileg PP) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF