Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 413

Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" kétoldalas Ag emlékérem műanyag dísztokban (31,3g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo.
31120.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
29,22

Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" Ag emlékérem dísztokban (15,77g/0.999/42,5mm) T:1-,2 (PP) patina, kis karcok
31121.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

Fűz Veronika (1951-) 1997. "Princess of Wales - Diana 1961-1997 / Goodbye England's Rose" bronz emlékérem (42,5mm) T:1
31122.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,69

Garamkeszi János (1936-2014) 1984. "Mezőtúr megyei város / 10 éves a MÉE Mezőtúri Csoportja" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Csúcs Viktória (1934-1993) DN "Hódmezővásárhely Tanácsháza" kétoldalas bronz emlékérem plombált ÁPV tokban (32mm) T:1- kis ph az egyiken, a tok kissé sérült
31123.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90

Garamkeszi János (1936-) 1984. "MÉE Nógrád-megye / Drégely vára - Szondy György" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo ST5
31124.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Győrfi Sándor (1951-) 1984. "Váci Mihály Emlékbizottság - Születésének 60. évfordulójára - Nyíregyháza" kétoldalas bronz plakett (80mm) T:1- patina
31125.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

Győrfi Sándor (1951-) 1992. "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" Br emlékérem (42,5mm) T:1
31126.

Rufpreis:
1 400 HUF
4,55

Hetés György (1921-1998) DN "Teréz Anya" Br emlékérem (118-119mm) T:1- kis patina
31127.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Horváth Sándor (1939-) 2008. "Giacomo Puccini 1858-1924 - születése 150. évfordulójára" kétoldalas, öntött bronz plakett (98mm) T:1-
31128.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

31129.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
243,51

Iván István (1905-1968) 1961. "Nemzetközi Bélyegkiállítás" Br emlékérem (50mm) T:1- ph, hátoldalán folt
31130.

Rufpreis:
2 000 HUF

Iván István (1905-1968) 1960. "Holló László / A gyűjteményes kiállítás emlékérem debreceni tisztelői 1960" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:1-
31131.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,64

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF