Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 413
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2646582
31144
423
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "MÉE Szombathelyi csoportja - Jurisics Miklós / Kőszeg" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SH2
2646619
31145
423
Numismatik
2690066
31146
423
Numismatik
2675045
31147
423
Numismatik
Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "MÉE Szombathelyi csoportja - Jurisics Miklós / Kőszeg" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina, kis ph Adamo SH2
2257383
31148
423
Numismatik
Kiss Sándor (1925-1999) DN "Salgótarján Város Tanácsától" Br plakett eredeti tokban (96mm) T:2
2560619
31149
423
Numismatik
Kiss Sándor (1925-1999) DN "Salgótarján Város Tanácsától" Br érem eredeti tokban (96mm) T:1- helyenként kis patina
2117598
31150
423
Numismatik
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1966. "III. Miskolci Filmfesztivál 1966" kétoldalas, öntött Br emlékérem (97mm) T:2
2580020
31151
423
Numismatik
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1969. "X. Miskolci Filmfesztivál 1969" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (111mm) T:2 Hungary 1969. "10th Film Festival of Miskolc 1969" two-sided Br commemorative medal in original case. Sign.: Gyula Kiss Kovács (111mm) C:XF 2582524
31152
423
15000
Numismatik
2690002
31153
423
Numismatik
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Michelangelo" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (15,97g/0.925/32mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina, pár karc
2693134
31154
423
Numismatik
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Van Gogh" kétoldalas bronz emlékérem ÁPV tokban (60mm) T:2 patina, ph
2690927
31155
423
Numismatik
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "20 éves az IKV" Br emlékérem (90mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF