Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 413

Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Korányi Sándor" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (16,05g/0.925/32mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina, karc
31156.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,69

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Kodály Zoltán / Háry János" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- ph
31157.

Rufpreis:
1 600 HUF
5,19

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Csontváry Tivadar" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1-,2 patina, ph
31158.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Kovács Dezső (1921-) 1970. "Schréder Rezső / 100 éves a Fémkohászattani Tanszék 1870-1970" aranyozott bronz emlékérem (55mm) T:1-
31159.

Rufpreis:
1 800 HUF
5,84

Kósa István (1953-) 1996. "Magyar Szabadalmi Hivatal / Kölcsey - Hass Alkoss Gyarapíts" Ag emlékérem (15.62g/0.925/32mm) dísztokban T:PP
31160.

Rufpreis:
6 000 HUF
19,48

Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem sérült díszdobozban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
31161.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90

Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1912. "Szepesváraljai Sarbó Leó - 1887-1912" egyoldalas bronz emlékérem (55mm) T:2 ph.
31162.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23

Kő Pál (1941-2020) 1981. "Podmaniczky Frigyes - A Közmunkatanács Alelnöke 1873-1905 / Városvédő Pallasz Athéne" kétoldalas bronz emlékérem (96mm) T:1-
31163.

Rufpreis:
10 000 HUF
32,47

Kutas László (1936-) 1991. Kétoldalas, öntött bronz névjegyérem (42mm) T:2 patina
31164.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kutas László (1936-) DN "Mary Poppins" Br névjegyérem (41,5mm) T:1-
31165.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79

Laborcz Ferenc (1908-1971) 1970. "1945-1970 emlékére XVII. ker" kétoldalas, öntött bronz emlékérem hátoldalán gravírozva, dísztokban, adományozási okirattal (77mm) T:1-
31166.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lajos József (1936-) ~1965. "Százhalombattáért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:1- patina
31167.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF