Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 413
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2690011
31156
423
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Korányi Sándor" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (16,05g/0.925/32mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina, karc
2693244
31157
423
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Kodály Zoltán / Háry János" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- ph 2674858
31158
423
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Csontváry Tivadar" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1-,2 patina, ph
2687943
31159
423
Numismatik
Kovács Dezső (1921-) 1970. "Schréder Rezső / 100 éves a Fémkohászattani Tanszék 1870-1970" aranyozott bronz emlékérem (55mm) T:1- 2668030
31160
423
Numismatik
Kósa István (1953-) 1996. "Magyar Szabadalmi Hivatal / Kölcsey - Hass Alkoss Gyarapíts" Ag emlékérem (15.62g/0.925/32mm) dísztokban T:PP
2667728
31161
423
Numismatik
Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem sérült díszdobozban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
2652170
31162
423
Numismatik
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1912. "Szepesváraljai Sarbó Leó - 1887-1912" egyoldalas bronz emlékérem (55mm) T:2 ph. 2692240
31163
423
Numismatik
Kő Pál (1941-2020) 1981. "Podmaniczky Frigyes - A Közmunkatanács Alelnöke 1873-1905 / Városvédő Pallasz Athéne" kétoldalas bronz emlékérem (96mm) T:1- 2672248
31164
423
Numismatik
Kutas László (1936-) 1991. Kétoldalas, öntött bronz névjegyérem (42mm) T:2 patina
2672138
31165
423
Numismatik
Kutas László (1936-) DN "Mary Poppins" Br névjegyérem (41,5mm) T:1-
2691053
31166
423
Numismatik
Laborcz Ferenc (1908-1971) 1970. "1945-1970 emlékére XVII. ker" kétoldalas, öntött bronz emlékérem hátoldalán gravírozva, dísztokban, adományozási okirattal (77mm) T:1-
2692324
31167
423
Numismatik
Lajos József (1936-) ~1965. "Százhalombattáért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:1- patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF