Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 413
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2669617
31421
423
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
DN "Generali - 25 éve újra Magyarországon / Alapítva 1831" peremén jelzett Ag emlékérem (34,15g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
2670215
31422
423
Numismatik
DN "Magyar Mezőgazdasági Múzeum 1896 / Museum Agriculturae Hungariensis MDCCCXCVI" Br plakett (96mm) T:1-
2669614
31423
423
Numismatik
DN "Generali - 15 éve újra Magyarországon / Alapítva 1831" peremén jelzett Ag emlékérem, dísztokban (34,05g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat 2257370
31424
423
Numismatik
DN "Pollack Mihály Műszaki Főiskola" aranyozott Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1-
2692958
31425
423
Numismatik
3db klf magyar emlékplakett, közte Szabó Iván (1913-1998) 1968. "Nagykőrös 1368-1968" kétoldalas bronz plakett (98mm) + ~1970-1980. "Budapesti Bőripari Vállalat" névre szóló, gravírozott kétoldalas, bronz törzsgárda plakett (97mm) + Renner Kálmán (1927-1994) DN "Országos Diáknapok Sopron" egyoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1-,2 patina, ph
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF