Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 413
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2689101
31036
423
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo GS7 2689104
31037
423
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Lázár Vilmos" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis ph Adamo GS8 2689109
31038
423
Numismatik
Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS5 2675151
31039
423
Numismatik
2674193
31040
423
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / M.É.E. Bajai Csoportja" kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat Adamo BA5
2690490
31041
423
Numismatik
Bognár György (1944-) / Dr. Balogh Imre (1930-) 1989. "Baksay Sándor 1832-1915 / Kunszentmiklósi Baksay Sándor Gimnázium" bronz emlékérem műanyag tasakban, az érmet tartó műanyag eltört (42,5mm) T:1
2689130
31042
423
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "Gyöngyös - Aradi Vértanúk / Kazinczy Lajos" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 patina Adamo GS9 2691644
31043
423
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC II. - 1909-1919" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2689113
31044
423
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Láhner György" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis ph Adamo GS10 2689116
31045
423
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid" kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:1,1- kis ph, patina Adamo GS11 2691685
31046
423
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" bronz emlékérem (42,5mm) T:1 2667578
31047
423
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem sérült tokban, számozott tanúsítvánnyal (31,26g/0.925/42,5mm) T:PP
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF