Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 413

Bognár György (1944-) 1989. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-  Adamo GS7
31036.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Lázár Vilmos" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis ph Adamo GS8
31037.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90

Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1  Adamo GS5
31038.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90

31039.

Rufpreis:
1 400 HUF
4,55

Bognár György (1944-) 1989. "250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / M.É.E. Bajai Csoportja" kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat Adamo BA5
31040.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Bognár György (1944-) / Dr. Balogh Imre (1930-) 1989. "Baksay Sándor 1832-1915 / Kunszentmiklósi Baksay Sándor Gimnázium" bronz emlékérem műanyag tasakban, az érmet tartó műanyag eltört (42,5mm) T:1
31041.

Rufpreis:
1 600 HUF
5,19

Bognár György (1944-) 1990. "Gyöngyös - Aradi Vértanúk / Kazinczy Lajos" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 patina Adamo GS9
31042.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90

Bognár György (1944-) 1991. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC II. - 1909-1919" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31043.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Láhner György" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis ph Adamo GS10
31044.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90

Bognár György (1944-) 1992. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid" kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:1,1- kis ph, patina Adamo GS11
31045.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90
10

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" bronz emlékérem (42,5mm) T:1
31046.

Rufpreis:
1 600 HUF
5,19

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem sérült tokban, számozott tanúsítvánnyal (31,26g/0.925/42,5mm) T:PP
31047.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
29,22

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF