Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 413
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2691675
31024
423
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bedő József 1981. "35 éves a forint / Alba Regia napok - MÉE Székesfehérvár" Al emlékérem (40mm) T:2 2672324
31025
423
Numismatik
2689666
31026
423
15000
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943), Rejőd Tiborc (1892-1972) DN "IX. Pius" Br emlékérem eredeti díszdobozban (45mm) T:1
2576552
31027
423
Numismatik
2659163
31028
423
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "Az újjáépült Operaház 1884-1984" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- több kis ph. 2689999
31029
423
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) + 1943. "Öttusa Verseny 1943. I. / M. Kir. Rákóczi FerencGyalogsági Hadapród-Iskola - Sopron" ezüstözött bronz díjérem (40mm) + DN "Rákóczi Ferenc" emlékérem sérült műanyag tokban T:2-3 2686965
31030
423
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SY4
2668572
31031
423
Numismatik
Bognár György (1944-) 1987. "Beszédes József 1787-1852" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, tokban (~74-76mm) T:1
2630039
31032
423
Numismatik
Bognár György (1944-) 1987. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:1- kopott ezüstözés
2634905
31033
423
Numismatik
Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly" Br emlékérem (42,5 mm) T:1 Adamo GS6 2691540
31034
423
Numismatik
Bognár György (1944-) 1988. "125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo EG5 2692465
31035
423
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13" Ag emlékérem kapszulában (31,39g/0.999/42,5mm) T:PP fo. Hungary 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative medallion in capsule. Sign.: György Bognár (31,39g/0.999/42,5mm) C:PP spotted
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF