Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 413
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2687129
31072
423
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "Széchenyi István születésének 200. évfordulója / A legnagyobb magyarra emlékezik a hálás magyar nemzet" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina 2691594
31073
423
Numismatik
Buda István (1952-) 1987. "MÉE Budapest - Pálfy Tamás Palotai Várkapitány" bronz emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo BP23 2673847
31074
423
3400
Numismatik
Búza Barna (1920-2010) DN "Az eredményes propaganda munkáért - MSZMP Központi Bizottsága" egyoldalas Br emlékérem (93mm) T:2 kis ph
2673046
31075
423
3400
Numismatik
Búza Barna (1920-2010) DN "Az eredményes propaganda munkáért - MSZMP Központi Bizottsága" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (94mm) T:1-
2691344
31076
423
Numismatik
Csillag István (1881-1968) 1934. "Ludvig Ede 1870-1930" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-
2673693
31077
423
Numismatik
Csikszentmihályi Róbert (1940-2021) 1969- "Gyulai Zoltán 1888-1968 / Az Eötvös Lóránd Fizikai Társulat Díja" kétoldalas bronz díjplakett (92mm) T:1-,2
2672635
31078
423
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem" Ag emlékérem eredeti, plombált ÁPV tokban (30g/0.800/30mm) T:1 patina / Hungary 1976. "Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem (Hungarian Numismatic Society - 75th Anniversary - Jubilee and membership medal)" Ag commemorative medal in original, sealed "ÁPV" case. Sign.: Róbert Csíkszentmihályi (30g/0.800/30mm) C:UNC patina Adamo MNT12 2670382
31079
423
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem + 2000. "Budapesti Műszaki Egyetem Emlékérem / Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem Mérnöki Kar 1956 - 2000 - 1953-1958" T:BU, 1- (PP)
2629529
31080
423
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1989. "1956 Vértanúink Emlékére - A Magyar Demokrata Fórum 1989" kétoldalas alpakka emlékérem, eredeti műbőr tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 az érmet tartó műanyag középen eltört
2591972
31081
423
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1989. "1956 Vértanúink Emlékére - A Magyar Demokrata Fórum 1989" kétoldalas alpakka emlékérem, eredeti műbőr tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1- patina, ph
2693455
31082
423
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1989. "1956 Vértanúink Emlékére - A Magyar Demokrata Fórum 1989" kétoldalas alpakka emlékérem, eredeti műbőr tokban, tanúsítvánnyal és "Nemzetőrök Szövetsége" pecséttel(42,5mm) T:1
2672904
31083
423
11000
Numismatik
Csóka Zsuzsa (1962-) 1995. "Albert Einstein" jelzett Ag emlékérem (46,14g/0.640/42,5mm) T:PP fo.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF