Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 413
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2651763
31192
423
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Lapis András (1942-) 1991. "Őszentsége II. János Pál Magyarországon" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,25g/0.999/39mm) T:1- (PP) patina
2646073
31193
423
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd" + "Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere" Ag emlékérem pár dísztokban (31,30g és 31,28g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat
2600168
31194
423
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd" + "Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere" Ag emlékérem pár sérült dísztokban (31,28g és 31,27g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP), patina
2692306
31195
423
15000
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd" + "Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere" Ag emlékérem pár műanyag dísztokban (31,33g és 31,36g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat
2692296
31196
423
15000
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd" + "Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere" Ag emlékérem pár műanyag dísztokban (31,33g és 31,35g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat
2687934
31197
423
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1993. "Debrecen - A szabad királyi városi cím adományozásának 300. évfordulója / Lipót tallér" aranyozott emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:1
2687955
31198
423
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád nagyfejedelem" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP) 2627434
31199
423
Numismatik
Léderer Tamás (1938-) 1987. "XXI. Országos Bor- és VI. Üdítőital Verseny Eger 1987" Br emlékérem eredeti, de sérült tokban (84mm) T:2
2627419
31200
423
Numismatik
Léderer Tamás (1938-) 1988. "Nyisztor György Emlékérem - alapítva 1977-ben / Adományozva 1988" öntött Br érem eredeti, de sérült tokban (97,5mm) T:2 patina
2693211
31201
423
Numismatik
Lőrincz István (1901-1985) 1931. Házaspárt és puttót ábrázoló bronz emlékérem (42mm) T:1- patina 2686750
31202
423
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1947. "Budapest Székesfőváros Vízművei / Az Vízművek 80 éves fennállásának és az ostrom utáni újjáépítésének emlékére" kétoldalas bronz plakett (83x50mm) T:2 ph., több ü. 2688954
31203
423
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973" egyoldalas, öntött bronz plakett dísztokban (78x101mm) T:1 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF