Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 413

1974. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Keszthelyi Csoport" Keszthely kétcímeres ezüstpatinázott bronz emlékérme, eredti tokban (70mm) T:1- patina
31313.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,86

1974. "Sátoraljaújhelyi börtönkitörés emlékére 1944-1974" bronz emlékérem (77mm) T:1-
31314.

Rufpreis:
1 000 HUF

1974. Aranyozott bronz emlékérem előlapján a Parlament (70mm) T:1-
31315.

Rufpreis:
800 HUF
2,60

1974. "Borsod Tourist 1954 - 1974" fém plakett (63x84mm) T:2
31316.

Rufpreis:
2 000 HUF

1974. "100 éves a Budalakk Festék- és Műgyantagyár" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (146x96mm) T:1-
31317.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,69

1974. "Budapest / Budapest Nemzetközi Tornászbajnoksága 1974. Nyujtó I." aranyozott Br emlékérem (70mm) előlapján a Parlament, hátulján gravírozott felirat, eredeti tokban T:2 kis peremhibák, kis patina
31318.

Rufpreis:
1 000 HUF

1974. "Nemzetközi Ipari és Elektronika Kiállítás - Hungexpo - Budapest / MIPEL' 74" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 ph.
31319.

Rufpreis:
1 000 HUF

1974. "Nógrád Megyei Kereskedelmi Napok" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (92mm) T:1-
31320.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

1975. "Nádudvari Vörös Csillag MGTSZ 1950-1975" egyoldalas, öntött bronz plakett fa talpon (73mm) T:1-
31321.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

1975. 4db klf "Budapesti Nemzetközi Fesztivál/Vásár" fém emlékérme, közte Tavaszi, Őszi, Mezőgazdasági, Gépjárműfenntartó és Javítóipari T:2 patina
31322.

Rufpreis:
2 000 HUF

1976. "Tanítóképző Főiskola Sárospatak" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (111mm) T:1- patina
31323.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

1977. "25 éves a Lehel hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban (43,10g/0.835/42,5mm) T:1- patina, karc
31324.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
29,22

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF