Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 413
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2686116
31313
423
5500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1974. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Keszthelyi Csoport" Keszthely kétcímeres ezüstpatinázott bronz emlékérme, eredti tokban (70mm) T:1- patina
2686596
31314
423
Numismatik
1974. "Sátoraljaújhelyi börtönkitörés emlékére 1944-1974" bronz emlékérem (77mm) T:1- 2686912
31315
423
Numismatik
1974. Aranyozott bronz emlékérem előlapján a Parlament (70mm) T:1- 2689708
31316
423
Numismatik
1974. "Borsod Tourist 1954 - 1974" fém plakett (63x84mm) T:2
2645513
31317
423
Numismatik
1974. "100 éves a Budalakk Festék- és Műgyantagyár" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (146x96mm) T:1-
2560758
31318
423
Numismatik
1974. "Budapest / Budapest Nemzetközi Tornászbajnoksága 1974. Nyujtó I." aranyozott Br emlékérem (70mm) előlapján a Parlament, hátulján gravírozott felirat, eredeti tokban T:2 kis peremhibák, kis patina 2652245
31319
423
Numismatik
1974. "Nemzetközi Ipari és Elektronika Kiállítás - Hungexpo - Budapest / MIPEL' 74" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 ph. 2645388
31320
423
Numismatik
1974. "Nógrád Megyei Kereskedelmi Napok" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (92mm) T:1-
2645361
31321
423
Numismatik
1975. "Nádudvari Vörös Csillag MGTSZ 1950-1975" egyoldalas, öntött bronz plakett fa talpon (73mm) T:1-
2693310
31322
423
Numismatik
1975. 4db klf "Budapesti Nemzetközi Fesztivál/Vásár" fém emlékérme, közte Tavaszi, Őszi, Mezőgazdasági, Gépjárműfenntartó és Javítóipari T:2 patina 2644736
31323
423
Numismatik
1976. "Tanítóképző Főiskola Sárospatak" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (111mm) T:1- patina
2675364
31324
423
Numismatik
1977. "25 éves a Lehel hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban (43,10g/0.835/42,5mm) T:1- patina, karc
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF