Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 413

31373.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

1997. "Budai Szent Imre Gimnázium / Ardere et lucere" Br emlékérem (73mm) T:1-
31374.

Rufpreis:
2 000 HUF

1998. "Kandó Főiskola Centenáriuma" egyoldalas Br érem dísztokban (60mm) T:1- a hátoldalon kis repedés, sérült tok
31375.

Rufpreis:
2 000 HUF

1998. "AD MEMORIAM MATRIMONII DVCENDI - MA - SGY" Br házasságkötési emlékérem (40mm) T:1-
31376.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

1999. "A Balatonért" Br plakett. Szign.: Fazekas Á. (155x133mm) T:2
31377.

Rufpreis:
8 000 HUF
25,97

2000. "Magyar Millenium MM - Vasvár / SIGILLUM CIVIVM CASTRI FERREI" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, dísztokban (31,19g/0.925/42,5mm) T:1 patina
31378.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
35,71

2000. "A görög katolikus templom szentelése 2000. VI. 11." egyoldalas, öntött Br emlékérem eredeti tokban, benne "Köszönjük a támogatását" műanyag táblával (80mm) T:2
31379.

Rufpreis:
1 600 HUF
5,19

2003. "Vízügy - A vízgazdálkodás állami irányításának 50. évfordulójára" bronz emlékérem, karton díszlapon (29mm) T:PP
31380.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

2006. "Roden Mérnöki Iroda, Az alapítás 15. évfordulója alkalmából - Alapítva 1991" Br plakett (96mm) T:1 peremén egy apró sérülés
31381.

Rufpreis:
1 000 HUF

2006. "LVDOVICVS II. DE CENERE JAGELLO REX HVNGARIAE MDXXVI / Mohácsi Éremgyűjtők 1506-2006" kétoldalas bronz emlékplakett, peremén "19" sorszámmal (132mm) T:1- patina
31382.

Rufpreis:
5 000 HUF
16,23
16

2007. "Életfa Emlékplakett Bronz Fokozat" névre szóló Br díjplakett eredeti tokban (99mm) T:1-
31383.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90

2007. "Hídpénz - Az avatás emlékére 2007. július 22. - Dunavecse" kétoldalas Cu emlékérem (40mm) T:1-
31384.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF