Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 413
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2670434
31373
423
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
2672207
31374
423
Numismatik
1997. "Budai Szent Imre Gimnázium / Ardere et lucere" Br emlékérem (73mm) T:1-
2641335
31375
423
Numismatik
1998. "Kandó Főiskola Centenáriuma" egyoldalas Br érem dísztokban (60mm) T:1- a hátoldalon kis repedés, sérült tok 2672464
31376
423
Numismatik
1998. "AD MEMORIAM MATRIMONII DVCENDI - MA - SGY" Br házasságkötési emlékérem (40mm) T:1-
2668505
31377
423
Numismatik
1999. "A Balatonért" Br plakett. Szign.: Fazekas Á. (155x133mm) T:2
2669577
31378
423
11000
Numismatik
2000. "Magyar Millenium MM - Vasvár / SIGILLUM CIVIVM CASTRI FERREI" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, dísztokban (31,19g/0.925/42,5mm) T:1 patina
2627438
31379
423
Numismatik
2000. "A görög katolikus templom szentelése 2000. VI. 11." egyoldalas, öntött Br emlékérem eredeti tokban, benne "Köszönjük a támogatását" műanyag táblával (80mm) T:2
2668484
31380
423
Numismatik
2003. "Vízügy - A vízgazdálkodás állami irányításának 50. évfordulójára" bronz emlékérem, karton díszlapon (29mm) T:PP
2560720
31381
423
Numismatik
2006. "Roden Mérnöki Iroda, Az alapítás 15. évfordulója alkalmából - Alapítva 1991" Br plakett (96mm) T:1 peremén egy apró sérülés 2692226
31382
423
Numismatik
2006. "LVDOVICVS II. DE CENERE JAGELLO REX HVNGARIAE MDXXVI / Mohácsi Éremgyűjtők 1506-2006" kétoldalas bronz emlékplakett, peremén "19" sorszámmal (132mm) T:1- patina 2437788
31383
423
Numismatik
2007. "Életfa Emlékplakett Bronz Fokozat" névre szóló Br díjplakett eredeti tokban (99mm) T:1-
2689144
31384
423
Numismatik
2007. "Hídpénz - Az avatás emlékére 2007. július 22. - Dunavecse" kétoldalas Cu emlékérem (40mm) T:1- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF