Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 134

Stanzel Antal (1938-1998) 1987. "Dr. Kresz Géza 1887 / 100 éves a Mentésügy 1887-1987" kétoldalas bronz PP emlékérem, (60mm) T:2 folt
31390.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Stanzel Antal (1938-1998) 1987. "Dr. Kresz Géza 1887 / 100 éves a Mentésügy 1887-1987" kétoldalas bronz emlékérem, (60mm) T:1-
31391.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szathmáry Gyöngyi (1940-) 1989. "Szent-Györgyi Albert" jelzetlen egyoldalas Br plakett (134mm) T:1-
31392.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szathmáry Gyöngyi (1940-) DN "Julesz Miklós 1904-1972" öntött Br plakett eredeti tokban (~110mm) T:1-
31393.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tápai Antal (1902-1986) DN "Siess - Segíts - Adj" egyoldalas Br plakett (118x87mm) T:2 patina, ph, karc /  Hungary ND "Hurry - Help - Give" one-sided Br plaque. Sign.:Antal Tápai (1902-1986) (118x87mm) C:XF patina, edge error, scratch
31394.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Tápai Antal (1902-1986) DN "Dr. Dudás Béla" egyoldalas, öntött bronz plakett (121x112mm) T:1-
31395.

Rufpreis:
6 000 HUF

Telcs Ede (1872-1948) 1928. "Fekete Ignác gyógyszerész" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1928. "Ignatius Fekete pharmacist" one-sided Br commemorative medallion. Sign.:Ede Telcs (1872-1948) (60mm) C:XF patina, small edge error HP.: 6190.
31396.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tóth Amerigo (Imre) (1909-1984) 1983. "Tavaszi Fesztivál Budapest 1983" egyoldalas, öntött bronz plakett (114x84mm) T:1-
31397.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tóth Sándor (1933-) ~1980. "Dr. Gerlei Ferenc 1907-1970 / Kimagasló Közéleti és Egészségügyi Munkáért a Hazafias Népfront Szabolcs-Szatmár Megyei Bizottsága és a Megyei Kórház" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (117mm) T:1- kis patina / Hungary ~1980. "Dr. Gerlei Ferenc 1907-1970 / Kimagasló Közéleti és Egészségügyi Munkáért a Hazafias Népfront Szabolcs-Szatmár Megyei Bizottsága és a Megyei Kórház" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Sándor Tóth (117mm) C:AU small patina
31398.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tóth Sándor (1933-2019) 1981. "PROF. MED. CAROLVS WALTNER 1894-1981 - VIR IUSTUS MT. 1-19 / Amit a legkisebb testvéreim közül eggyel is tettetek velem tettétek - Máté 25,40" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (
31399.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tóth Sándor (1933-2019) 1984. "Cseresnyés Sándor 1786-1854 / Magyar Fül-Orr-Gégeorvosok Egyesülete - A hallás előműszereiről, hallásról, ezeknek bajairól s orvoslásokról - Cseresnyés emlékérem" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (105mm) T:1 kis patina
31400.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tóth Sándor (1933-2019) 1984. "Straub Brunó / MTA Szegedi Biológiai Központ" kétoldalas, öntött bronz plakett (129mm) T:1-
31401.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF