Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten Zahl der Lose: 134
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2646852
31438
421
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatik
2015. "Semmelweis / 1865-2015" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
2673060
31439
421
Numismatik
DN "Schulek Elemér 1893-1964 / Magyar Gyógyszerészeti Társaság - Gyógyszeranalitikai Munkásságért" kétoldalas Br emlékérem, hátoldalán gravírozva (64mm) T:2 kis patina
2640908
31440
421
Numismatik
DN "DR. JOSEPHUS BALLÓ PROFESSOR PATHOLOGIAE" egyoldalas, öntött bronz plakett (77mm) T:1- 2646664
31441
421
Numismatik
DN "Dr. Strecker Ottó 1920-1989" egyoldalas Cu emlékérem (42,5mm) T:1- patina
2671904
31442
421
Numismatik
DN "A Szent Korona évezrede - 1464 Mátyás a nagy király" aranyozott, ezüstözött Cu emlékérem (40mm) T:PP 2651416
31443
421
4400
Numismatik
DN "Dr. Jósa András" egyoldalas Br emlékplakett (60mm) T:2 patina, a hátoldalon ragasztónyom
2531268
31444
421
4800
Numismatik
DN "Dr. Kanyó Béla prof. 1898-1964" kétoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:2
2651369
31445
421
3400
Numismatik
E. Lakatos Aranka (1952-) DN "Prof. Székely György" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, ph
2531425
31446
421
Numismatik
DN "Prof. Dr. Fazekas I. Gyula" egyoldalas hadifém plakett (141x98mm) T:2 oxidáció
2531475
31447
421
Numismatik
DN "Pécsi Orvostudományi Egyetem" eozin mázas porcelán plakett, jelzett Zsolnay, eredeti "Pécsi Orvostudományi Egyetem - 25" tokban (109mm) T:1 2531385
31448
421
Numismatik
DN "Vedres István 1765-1830" egyoldalas, öntött fém emlékérem, hátoldalon rögzítéshez szolgáló csavarmenettel(?) (118mm) T:2
2531428
31449
421
5500
Numismatik
DN "Dr. Cs. Szabó András körzeti szakorvos" egyoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: S (126mm) T:1- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF