Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 134

2015. "Semmelweis / 1865-2015" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31438.

Rufpreis:
1 400 HUF

DN "Schulek Elemér 1893-1964 / Magyar Gyógyszerészeti Társaság - Gyógyszeranalitikai Munkásságért" kétoldalas Br emlékérem, hátoldalán gravírozva (64mm) T:2 kis patina
31439.

Rufpreis:
4 000 HUF

DN "DR. JOSEPHUS BALLÓ PROFESSOR PATHOLOGIAE" egyoldalas, öntött bronz plakett (77mm) T:1-
31440.

Rufpreis:
5 000 HUF

DN "Dr. Strecker Ottó 1920-1989" egyoldalas Cu emlékérem (42,5mm) T:1- patina
31441.

Rufpreis:
1 400 HUF

DN "A Szent Korona évezrede - 1464 Mátyás a nagy király" aranyozott, ezüstözött Cu emlékérem (40mm) T:PP
31442.

Rufpreis:
1 400 HUF

DN "Dr. Jósa András" egyoldalas Br emlékplakett (60mm) T:2 patina, a hátoldalon ragasztónyom
31443.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

DN "Dr. Kanyó Béla prof. 1898-1964" kétoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:2
31444.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

E. Lakatos Aranka (1952-) DN "Prof. Székely György" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, ph
31445.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

DN "Prof. Dr. Fazekas I. Gyula" egyoldalas hadifém plakett (141x98mm) T:2 oxidáció
31446.

Rufpreis:
8 000 HUF

DN "Pécsi Orvostudományi Egyetem" eozin mázas porcelán plakett, jelzett Zsolnay, eredeti "Pécsi Orvostudományi Egyetem - 25" tokban (109mm) T:1
31447.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN "Vedres István 1765-1830" egyoldalas, öntött fém emlékérem, hátoldalon rögzítéshez szolgáló csavarmenettel(?) (118mm) T:2
31448.

Rufpreis:
4 000 HUF

DN "Dr. Cs. Szabó András körzeti szakorvos" egyoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: S (126mm) T:1-
31449.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF