Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatik
31402.
Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "Dr. Aczél György 1923-1984 / Magyar Kórházszövetség Kongresszusa Nyíregyháza 1985.X.3-5." Br emlékérem (42,5mm) T:1- CS 1.
Numismatik
31403.
Tóth Sándor (1933-) 1990. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem Szeged / Új klinikai épület avatása MCMXC szeptember 10." kétoldalas öntött Br emlékérem (65mm) T:1- kis patina
Numismatik
31404.
Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "Prof. Szekeres László / ALBERT SZENT-GYÖRGYI MEDICAL VNIVERSITY INSTITVTE OF PHARMACOLOGY - ANTIARRHYTHMICS ANTIANGINAL DRVGS CARDIOPROTECTION 1967-1991 SZEGED" kétoldalas, öntött bronz plakett (106mm) T:1-
Numismatik
31409.
Vilt Tibor (1905-1983) 1938. "Bókay János emlékérem MDCCCCXXXVIII / A Magyar Gyermekorvosok Társasága" kétoldalas Br emlékérem, hátoldalán gravírozva, eredeti tokjában (90mm) T:2 kis ph, viseltes doboz / Hungary 1938. "János Bókay commemorative medallion MDCCCCXXXVIII / Society of Hungarian Pediatricians" two-sided Br commemorative medallion with engraving on reverse. Sign.: Tibor Vilt (1905-1983) (90mm) C:XF small edge error, worn case
Numismatik
31411.
Wenzel Seidan (1817-1870) 1869. "A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XIV. fiumei nagygyűlésére emlékérem" ón emlékérem. "FIUME 1869 / A MAGYAR ORVOSOK ÉS TERMÉSZETVIZSGÁLÓK NAGYGYŰLÉSÉNEK - CONGRESSO XIV MEDICI E NATURALISTI UNGHERESI" (51mm) T:2 ph. Hungary 1869. "XIVth Congress of Hungarian Doctors and Naturalists, Fiume, 1869" Sn commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (51mm) C:XF edge error HV. 1462.
Numismatik
31412.
1913. "Dr. Szalóki Navratil Imre egyetemi tanár 80. születésnapjának emlékére, hálás tanítványai" egyoldalas Br plakett (60x42mm) T:1- patina, kis ph / Hungary 1913. "Dr. Imre Szalóki Navratil's thankful students for his 80th birthday" one-sided Br plaque (60x42mm) C:AU patina, small edge error