Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 134

Ligeti Erika (1934-2004) 1975. "A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975" kétoldalas bronz plakett, eredeti tokban (97mm) T:1-
31378.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Prof. Dr. Kettesy Aladár 80 éves" kétoldalas bronz emlékplakett (85mm) T:2 patina / Hungary 1973. "Dr. Aladár Kettesy is 80 years old" two-sided bronze commemorative plaque. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (85mm) C:XF patina
31379.

Rufpreis:
10 000 HUF

31380.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mester Jenő (1882-1961) 1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" egyoldalas Br emlékplakett (54x36mm) T:2 patina, ph. / Hungary 1911. "For Dr. Cherven Flóris Chizsnei - His grateful disciples and admirers - 1861-1911" one-sided Br commemorative plaque. Sign:Jenő Mester (1882-1961)(54x36mm) C:XF patina, edge error HP.: 3573.
31381.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Miletics Katalin Janka (1942-) DN "Dr. Battyhány-Strattmann László 1870-1931" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~95-96mm) T:1-
31382.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nowotarski István (1909-) 1972. "Prof. Dr. Boros Béla 1947-1972 25" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (100mm) T:1- CS 70.
31383.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Nowotarski István (1909-) 1977. "Prof. Dr. Szentágothai János akadémikus 1947-30-1977" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (134mm) T:1-,2
31384.

Rufpreis:
6 000 HUF

Osváth Mária (1921-1998) 1981. "Dr. Dávid Lajos 1889-1962 / Kórházi gyógyszerészet fejlesztéséért - A Magyar Gyógyszerészeti Társaság" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (115mm) T:1- kis patina
31385.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ócsai Károly (1938-2011) DN "Dr. Albert Schweitzer / Lambréné 1913-1988" kétoldalas, öntött bronz plakett (82mm) T:1-,2 kis patina
31386.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pásztor János (1881-1945) 1912. "Dr. Genersich Antalnak hálás tanítványai 1912" egyoldalas bronz plakett (60x44mm) T:2 patina / Hungary 1912. "For Dr. Antal Genersich from his thankful students" one-sided bronze plaque. Sign:János Pásztor (1881-1945) (60x44mm) C:XF patina HP.: 3785.
31387.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Reményi József (1887-1977) 1934. "Prof. Török Lajos Dr." kétoldalas bronz emlékplakett (94mm) T:1-,2 kis patina, ü., ph.
31388.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Soltra Elemér (1922-2013) 1997. "XLIV. Dunántúli Belgyógyász Vándorgyűlés - Siófok 1997 / QUID QUID AGIS PRUDENTER AGAS ET RESPICE FINEM - ST. KOZMA - ST. DAMJAN" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31389.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF