Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 134

Kiss Sándor (1925-1999) 1993. "Markusovszky Lajos 1815-1893 / Nem a tudományban és nem az igazság fölismerésében de a tudatlanságban s az ösmeret tökéletlenségében rejlik a veszély. - Markusovszky" kétoldalas, bronz emlékérem, eredeti tokban (97mm) T:1-
31365.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) (5db) T:PP
31366.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

31367.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lapis András (1942-) 1976. "Gastroenterologiai Kongresszus / Budapest 1976" kétoldalas, összeilleszthető Br plakett (~85mm) T:2 patina, karc /  Hungary 1976. "Gastroenterologia / Budapest 1976 " two-sided, consisting of two pieces Br plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~85mm) C:XF patina, scratches
31368.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Lapis András (1942-) 1976. "Budapest 1976 / Gastroenterologia" kétoldalas Br plakett (~72mm) T:2 patina, kis karc /  Hungary 1976. "Budapest 1976 / Gastroenterologia" two-sided Br plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~72mm) C:XF patina, small scratches
31369.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lapis András (1942-) 1977. "Tiszta bátraké a reggel - Hollós József 1876-1947 / 1877-1977" kétoldalas, öntött Br plakett (103mm) T:1- kis ph, karc /  Hungary 1977. "Mornings are for the sober brave ones - József Hollós 1876-1947 / 1877-1977" two-sided cast Br plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (103mm) C:AU small edge error, scratch
31370.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lapis András (1942-) 1977. "Országos Onkológiai Intézet 1952-1977" kétoldalas, nagyméretű Br emlékplakett (~116mm) T:1- kis patina /  Hungary 1977. "National Institute of Onkology 1952-1977" two-sided, large scale Br commemorative plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~116mm) C:AU small patina
31371.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Lapis András (1942-) 1978. "Prof. Dr. Petri Gábor 1978 - Fortiter In Re Suaviter In Modo/ Professzori kinevezésének 25. évfordulójára, tanítványai" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (109mm) T:2 patina /  Hungary 1978. "Prof Dr. Gábor Petri 1978 - Fortiter In Re Suaviter In Modo / For the 25th anniversary of his professorship, his disciples" two-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.:András Lapis (1942-) (109mm) C:XF patina
31372.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lapis András (1942-) 1979. "To G.H. Wooler from his Hungarian Friends / Twenty Years of Szeged-Leeds Relations" kétoldalas, öntött bronz plakett, "V. Országos Véradó Konferencia 1979 Szeged" matricás dísztokban (106mm) T:1-
31373.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lapis András (1942-) 1979. "IX. Magyar Endokrin Kongresszus / Szeged" kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:1,1-
31374.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Lapis András (1942-) 1980. "Dr. Imre József sebészprofesszor / Munkatársai és tanítványai 1930-1980" kétoldalas Br emlékplakett (110mm) T:1- patina /  Hungary 1980. "Dr. József Imre Professor of Surgery / From his fellow colleagues and disciples 1930-1980" two-sided Br commemorative plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (110mm) C:AU patina
31376.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lapis András (1942-) 1993. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem" egyoldalas Cu emlékérem (42,5mm) T:1- fo.
31377.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF