Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 134

31341.

Rufpreis:
6 000 HUF

31342.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1982. "Szent-Györgyi Albert - Nobel-díjas / Szeged 1937" egyoldalas, öntött bronz plakett (55 mm) T:1-
31343.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1986. "Dr. Obál Ferenc / 1945 Marosvásárhely - Szeged 1986" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1- kis patina
31344.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1987. "Péterffy Árpád professzornak - Belgyógyász páciense Szegedről / Szívet alkot újjá Istenáldotta kéz, hol vezérli ujját tudás és emberség - Debrecen 1987. XII. 14." kétoldalas, öntött bronz plakett (99mm) T:1-
31345.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Fritz Mihály (1947-) 1990. "20 éves a Magyar Látszerész-Optikus Szövetség 1970-1990 / VI. Nemzetközi Látszerész Kongresszus" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina
31346.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fritz Mihály (1947-) DN "Prof. Dr. Lonovics János az I. Belgyógyászati Klinika igazgatója 1991-2007 / MILLE MODIS MORIMUR MORTALES SUNT HOMINUM MORBI MILLE - NASCIMUR UNO SE UNA SALUS" kétoldalas ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:1-,2 patina
31347.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865 / Semmelweis Egyetem" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina
31348.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fűz Veronika (1951-) 2002. "Prof. Dr. Vándor Ferenc 1913-1978" ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:2
31349.

Rufpreis:
1 200 HUF

Győry Dezső 1977. "Prof. Dr. Babics Antal akadémikus 75 éves - Exegi monumentum aere perennius /Horatius/" egyoldalas, öntött Br plakett (125x105mm) T:1- / Hungary 1977. "Babics Antal, Prof., Dr., Academician is 75 years old" one-sided, cast Br plaque. Sign.: Dezső Győry (125x105mm) C:AU CS 22.
31350.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

"Hetényi Géza 1894-1959 - Szolnok megyei tanács Hetényi Géza Kórháza" kétoldalas Br emlékérem (70 mm) T: 2 gravírozás
31351.

Rufpreis:
2 000 HUF

Horváth Adorján (1874-1943) 1913. "Dr. felpéczi Petz Lajos elnökének - Az Orsz. Orvos Szövetség Győr városi és megyei fiókja 1913" egyoldalas, öntött bronz plakett (100x60mm) T:2
31352.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF