Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2646726
19060
421
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) nyaklánc Nefertiti medállal. Jelzett, 5,7 g, h: 40 cm
2589043
19061
421
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,7 g 2667454
19062
421
Ezüst (Ag) gyufatartó, kopott, jelzett, nettó: 12g, 5x4x1,5cm 2631722
19063
421
Ezüst (Ag) nyaklánc,. jelzett 7,36 g 38 cm + Ezüst (Ag) szív medál 0,52 g
2677186
19064
421
Ezüst(Ag) tiarás gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 2,28 g 2640076
19065
421
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, sorjás, méret: 58, nettó: 3,4 g 2644622
19066
421
Ezüst (Ag) Thomas Sabo kígyó medál, jelzett, szemeiből hiányzik a kő, 6cm, nettó: 4,5g
2633318
19067
421
Ezüst (Ag) mokkás kanál, jelzett, h: 10,5 és 11 cm, nettó: 25,9 g 2669586
19068
421
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, jelzett, méret: 58, bruttó: 5,54 g 2669615
19069
421
Ezüst(Ag) gyűrű és függő lila kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,87 g 2669575
19070
421
Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel, 2 db, jelzett, méret: 50, 51, bruttó: 13,22 g
2671280
19071
421
Vegyes ezüst(Ag) tétel, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 6,8 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF