Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2669610
19072
421
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) gyűrű és függő színes kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,06 g
2669578
19073
421
Ezüst(Ag) gyűrű korallal, jelzett, méret: 61, bruttó: 4,5 g 2669607
19074
421
Ezüst(Ag) gyűrű és medál zöld kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 5,54 g 2671898
19075
421
3800
Ezüst(Ag) keresztelőkanál "Kati" felirattal, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 19 g 2670126
19076
421
Ezüst (Ag) gyűrű. Cirkón kővel Jelzett 5,4g. m: 55 2670122
19077
421
Ezüst (Ag) áttört karlánc. Jelzett 6,7 g 24 cm 2671895
19078
421
Ezüst(Ag) shell kagylós cukorfogó, jelzett, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g 2671552
19079
421
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc köves kereszt függővel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 3,9 g 2670296
19080
421
Ezüst(Ag) teáskanál, jelzett, sérült, nettó: 20,4 g 2669622
19081
421
5500
Ezüst(Ag) gyűrű rózsaszín kővel és függő, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,39 g
2589047
19082
421
Ezüst(Ag) karikás gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 3,4 g 2670125
19083
421
Ezüst (Ag) nyaklánc szív medállal, köves. 5,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF