Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 204

Ezüst(Ag) gyűrű és függő színes kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,06 g
19072.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű korallal, jelzett, méret: 61, bruttó: 4,5 g
19073.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű és medál zöld kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 5,54 g
19074.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) keresztelőkanál "Kati" felirattal, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 19 g
19075.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst (Ag) gyűrű. Cirkón kővel Jelzett 5,4g. m: 55
19076.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst (Ag) áttört karlánc. Jelzett 6,7 g 24 cm
19077.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) shell kagylós cukorfogó, jelzett, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g
19078.

Rufpreis:
2 000 HUF
21

Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc köves kereszt függővel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 3,9 g
19079.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) teáskanál, jelzett, sérült, nettó: 20,4 g
19080.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) gyűrű rózsaszín kővel és függő, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,39 g
19081.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) karikás gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 3,4 g
19082.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc szív medállal, köves. 5,2 g
19083.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF