Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2669843
19120
421
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) teáskanál, jelzett, h: 14 cm, nettó: 15,55 g 2671345
19121
421
Ezüst (Ag) töltőceruza, jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 11,5 cm, bruttó: 14,6 g 2669727
19122
421
Ezüst(Ag) karkötő korall díszítéssel, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 13,84 g 2669619
19123
421
Ezüst(Ag) nyaklánc tenyésztett gyönggyel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 11,8 g
2669562
19124
421
5500
Ezüst(Ag) fülbevalópár rózsaszín kővel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 5,29 g 2669349
19125
421
Ezüst(Ag) fantáziamintás karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 3,3 g 2669335
19126
421
Ezüst(Ag) csavart mintás bokalánc, jelzett, h: 22,5 cm, nettó: 3,1 g 2669340
19127
421
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 3,9 g 2669127
19128
421
Ezüst(Ag) kerekszemes anker nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 16,1 g 2669125
19129
421
2200
Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 5,5 g 2669236
19130
421
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 6,6 g 2669404
19131
421
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és kék kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 7,27 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF