Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2672875
19192
421
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, 3,6 g, méret: 51 2673017
19193
421
3200
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, 2,8 g, h: 41 cm
2673015
19194
421
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, 1,8 g, h: 41 cm 2673033
19195
421
Ezüst (Ag) nyaklánc köves medállal, jelzett, bruttó: 9,4 g, h: 41,5 cm
2673063
19196
421
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, 1,2 g, h: 41 cm
2673071
19197
421
Ezüst (Ag) nyaklánc függőkkel, jelzett, bruttó: 6,3 g, h: 44 cm 2673091
19198
421
Ezüst (Ag) nyaklánc szív alakú medállal és karkötő. Jelzettek, össz. bruttó: 6,2 g. (A nyakláncon szétbontásra váró csomóval) 2671404
19199
421
Ezüst (Ag) nyelű vajazókés és kaviárlapát, kis rozsdafolttal, h: 19-20 cm 2675895
19200
421
4 db ezüst (Ag) késnyél, jelzett, tisztításra szorul, h: 11,5 cm 2671907
19201
421
Ezüst(Ag) villa, jelzett, h: 16,5 cm, nettó: 38 g 2671976
19202
421
26000
Ezüst(Ag) nyelű desszertes kés és villa, 5+6 db, jelzett, bruttó: 263 g
2669400
19203
421
3200
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kövekkel, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,83 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF