Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2669519
19180
421
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) gyűrű kék kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,88 g
2671363
19181
421
Ezüst (Ag) pudrié, jelzett, 6,5x6,5 cm, bruttó: 80,4 g 2669513
19182
421
Ezüst(Ag) gyűrű gyöngyház berakással, jelzett, méret: 53, bruttó: 10,4 g
2669546
19183
421
Ezüst(Ag) medál borostyánnal, jelzett, 2×1,5 cm, bruttó: 3,8 g
2669516
19184
421
Ezüst(Ag) fülbevalópár kék kővel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 8,17 g
2669502
19185
421
Ezüst(Ag) fülbevalópár lila kővel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 5,37 g 2669542
19186
421
Ezüst(Ag) dupla gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 6,53 g 2671369
19187
421
Ezüst (Ag) pudrié, jelzett, kis kopásnyomokkal, 6,5x6,5 cm, bruttó: 80,4 g 2671355
19188
421
Ezüst (Ag) púderkompakt, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, d: 5 cm, bruttó: 52 g 2672951
19189
421
Ezüst (Ag) lapos kígyó karkötő, jelzett, 3,2 g, h: 18 cm 2672963
19190
421
3800
Ezüst (Ag) nyaklánc gyöngyház berakásos medállal, jelzett, bruttó: 6,2 g, h: 41 cm
2672976
19191
421
3800
Ezüst (Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, 6,7 g, h: 42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF