Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 204

Ezüst(Ag) gyűrű kék kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,88 g
19180.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst (Ag) pudrié, jelzett, 6,5x6,5 cm, bruttó: 80,4 g
19181.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű gyöngyház berakással, jelzett, méret: 53, bruttó: 10,4 g
19182.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) medál borostyánnal, jelzett, 2×1,5 cm, bruttó: 3,8 g
19183.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár kék kővel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 8,17 g
19184.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár lila kővel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 5,37 g
19185.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) dupla gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 6,53 g
19186.

Rufpreis:
6 000 HUF
13

Ezüst (Ag) pudrié, jelzett, kis kopásnyomokkal, 6,5x6,5 cm, bruttó: 80,4 g
19187.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) púderkompakt, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, d: 5 cm, bruttó: 52 g
19188.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Ezüst (Ag) lapos kígyó karkötő, jelzett, 3,2 g, h: 18 cm
19189.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc gyöngyház berakásos medállal, jelzett, bruttó: 6,2 g, h: 41 cm
19190.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst (Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, 6,7 g, h: 42 cm
19191.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF