Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2624993
19048
421
22000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) vegyes tétel, teás, mokkás kanál és hamutál, jelzett, nettó: 95 g
2670130
19049
421
Misaki ezüst (Ag) gyűrű, igazgyönggyel jelzett, eredeti dobozában m: 51, 4,6 g
2674297
19050
421
2 db ezüst (Ag) hólyagos tálca. Jelzett. össz: 114g 2670127
19051
421
Misaki ezüst (Ag) fülbevaló pár, igazgyönggyel jelzett, eredeti dobozában 4,2 g
2671435
19052
421
Szecessziós ezüst (Ag) nyelű süteményes villa és kés készlet, hat személyes (12 db). Jelzett, h: 17-19 cm, össz. bruttó: 326 g 2671388
19053
421
24000
Ezüst (Ag) tálka, benne osztrák ezüst (Ag) 50 schillinges Theodor Körner (1973) emlékérmével, jelzett, kopott, d: 14 cm
2633215
19054
421
32000
Ezüst (Ag) gyertyatartó, jelzett, lámpának vezetékelhető, m: 19 cm, nettó: 145 g
2523988
19055
421
2523881
19056
421
2677205
19057
421
Ezüst(Ag) karkötő, Bulgari jelzéssel, bruttó: 9,04 g 2677096
19058
421
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kővel, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 4,44 g
2677194
19059
421
Ezüst(Ag) leveles fülbevalópár apró kövekkel, jelzett, h: 2,8 cm, bruttó: 3,19 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF