Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2514723
19036
421
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag): Pudrié. Jelzett. Bruttó: 86g, 7x7cm 2633150
19037
421
24000
Arany (Au) 14K köves kerek fülbevaló (NEM PÁR), jelzett, d: 0,5 cm, bruttó: 1,5 g
2633180
19038
421
Ezüst (Ag) orosz pohár, jelzett, m: 7,5 cm, nettó: 57,1 g 2633255
19039
421
Ezüst (Ag) kerek tálka, jelzett, d: 9,6 cm, nettó: 36,2 g
2633235
19040
421
Ezüst (Ag) késbak, jelzett, h: 10 cm, nettó: 29,9 g 2667453
19041
421
Ezüst (Ag) klasszicizáló, azyúrozott tálka, jelzett, Bacruch Antal, 11x6 cm, nettó: 39,8g 2677199
19042
421
Ezüst (Ag) pudrié, fém betéttel. br 120 g d:7,5 cm 2677190
19043
421
11000
Ezüst(Ag) karkötő kövekkel, jelzett, h: 16 cm, bruttó: 10,97 g 2677202
19044
421
15000
Ezüst (Ag) Rotary Art Deco női karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, működik, kopott, d:32 mm, jelzett, br:19g 2646836
19045
421
Ezüst (Ag) ovális asztali képkeret. Jelzett, kopottas állapotban, nettó: 37,1 g, külső méret: 10x8 cm
2633241
19046
421
Ezüst (Ag) kerek kínálótálka, jelzett, d: 12,9 cm, nettó: 75 g
2633230
19047
421
Ezüst (Ag) cukorcsipesz, jelzett, h: 13,5 cm, nettó: 33,9 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF