Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 204

Ezüst (Ag): Pudrié. Jelzett. Bruttó: 86g, 7x7cm
19036.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Arany (Au) 14K köves kerek fülbevaló (NEM PÁR), jelzett, d: 0,5 cm, bruttó: 1,5 g
19037.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) orosz pohár, jelzett, m: 7,5 cm, nettó: 57,1 g
19038.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) kerek tálka, jelzett, d: 9,6 cm, nettó: 36,2 g
19039.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) késbak, jelzett, h: 10 cm, nettó: 29,9 g
19040.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) klasszicizáló, azyúrozott tálka, jelzett, Bacruch Antal, 11x6 cm, nettó: 39,8g
19041.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) pudrié, fém betéttel. br 120 g d:7,5 cm
19042.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) karkötő kövekkel, jelzett, h: 16 cm, bruttó: 10,97 g
19043.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst (Ag) Rotary Art Deco női karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, működik, kopott, d:32 mm, jelzett, br:19g
19044.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) ovális asztali képkeret. Jelzett, kopottas állapotban, nettó: 37,1 g, külső méret: 10x8 cm
19045.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) kerek kínálótálka, jelzett, d: 12,9 cm, nettó: 75 g
19046.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) cukorcsipesz, jelzett, h: 13,5 cm, nettó: 33,9 g
19047.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF