Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 204
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2633276
19012
421
38000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) evőkanál, 2 db, jelzett, h: 22,3 cm, nettó: 129 g
2633278
19013
421
34000
Ezüst (Ag) zágrábi evőkanál, 2 db, jelzett, h: 22 cm, nettó: 115 g 2674140
19014
421
32000
Ezüst (Ag) szalvéta tartó, jelzett, Dianás, XX. sz. eleje 85 g
2674137
19015
421
32000
Ezüst (Ag) rokokó mártásos kanál 1801 Bécs, jelzett 113g
2671983
19016
421
30000
Ezüst(Ag) nyelű desszertes kés és villa, 6+6 db, jelzett, bruttó: 298 g
2676168
19017
421
80000
Arany (Au) 14 K képtartó medál brillel, jelzett, akasztó sérült, 2×2 cm, bruttó: 4,7 g
2633094
19018
421
70000
Arany (Au) 14K bagett ékszerszett (fülbevalópár + függő), jelzett, bruttó: 4,4 g
2633121
19019
421
70000
Arany (Au) 14K kék-fehér köves (4 db) gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,3 g
2633116
19020
421
50000
Arany (Au) 14K kék-fehér köves (3 db) gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,3 g
2633081
19021
421
50000
Arany (Au) 14K (fehér) gyöngyös modern fülbevalópár, jelzett, h: 2,3 cm, bruttó: 3,2 g
2633144
19022
421
50000
Arany (Au) 14K frakkinggombpár brillel, jelzett, d: 0,9 cm, bruttó: 3 g
2633038
19023
421
40000
Arany (Au) 14K gyöngyös bross, jelzett, h: 5,4 cm, bruttó: 2,4 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF