Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 204

Ezüst (Ag) evőkanál, 2 db, jelzett, h: 22,3 cm, nettó: 129 g
19012.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Ezüst (Ag) zágrábi evőkanál, 2 db, jelzett, h: 22 cm, nettó: 115 g
19013.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Ezüst (Ag) szalvéta tartó, jelzett, Dianás, XX. sz. eleje 85 g
19014.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst (Ag) rokokó mártásos kanál 1801 Bécs, jelzett 113g
19015.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst(Ag) nyelű desszertes kés és villa, 6+6 db, jelzett, bruttó: 298 g
19016.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Arany (Au) 14 K képtartó medál brillel, jelzett, akasztó sérült, 2×2 cm, bruttó: 4,7 g
19017.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Arany (Au) 14K bagett ékszerszett (fülbevalópár + függő), jelzett, bruttó: 4,4 g
19018.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Arany (Au) 14K kék-fehér köves (4 db) gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,3 g
19019.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Arany (Au) 14K kék-fehér köves (3 db) gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,3 g
19020.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Arany (Au) 14K (fehér) gyöngyös modern fülbevalópár, jelzett, h: 2,3 cm, bruttó: 3,2 g
19021.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Arany (Au) 14K frakkinggombpár brillel, jelzett, d: 0,9 cm, bruttó: 3 g
19022.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Arany (Au) 14K gyöngyös bross, jelzett, h: 5,4 cm, bruttó: 2,4 g
19023.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF