Gálfalvi Samu: Száznegyven év. Visszapillantás a Székelykeresztúri Unitárius Gimnázium 140 éves múltjára, tekintettel a főgimnáziummá történt fejlesztésére. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Lucfalva története 1235-1994. Összeáll.: Juhász Gyuláné. Lucfalva, 1994, GE & G Ügynökség, 18 p. Egészvászon-kötésben, helyenként összeragadó lapokkal.
[Belaney, Archibald Stansfield] Szürke Bagoly (Grey Owl): A vadon fiai. Ford.: Dr. Baktay Ervin. Bp., [1940], Singer és Wolfner, 240 p. + 8 t. A borító Fenyves Sándor munkája. Átkötött félvászon-kötés, átkötéskor az eredeti illusztrált papírborító egy részét felhasználták, kissé sérült, kopott borítóval, néhány képtábla kijár.
Weimar. Hrsg. im Auftrag des Weimarer Verkehrsvereins durch seinen Vorsitzenden. Dr. W. F. Mueller, Obersbürgermeister. Weimar, én., Panses Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, benne szétszakadt, sérült térképpel.
2 db - Terézvárosi történetek. Bp., 2000. Kiadói kartontok, jó állapotban + Vízy László: Zieberbrunnen in Terézváros. Bp., 2007, Terma. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.