Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

15084.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gálfalvi Samu: Száznegyven év. Visszapillantás a Székelykeresztúri Unitárius Gimnázium 140 éves múltjára, tekintettel a főgimnáziummá történt fejlesztésére. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15085.

Rufpreis:
1 800 HUF

15086.

Rufpreis:
2 000 HUF

Palánkok mögé zárva. Visszaemlékezések a gettóra. Szerk.: Hunvald György. Erzsébetvárosi Örökség II. Bp.,én.,Erzsébet Város Polgármesteri Hivatala. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15087.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szász Zsombor: Románia. Kincsestár. 28. sz. Bp., 1931,Magyar Szemle Társaság, 80 p. Kiadói papírkötés, a borítón egészen kis szakadással.
15088.

Rufpreis:
1 000 HUF

[Belaney, Archibald Stansfield] Szürke Bagoly (Grey Owl): A vadon fiai. Ford.: Dr. Baktay Ervin. Bp., [1940], Singer és Wolfner, 240 p. + 8 t. A borító Fenyves Sándor munkája. Átkötött félvászon-kötés, átkötéskor az eredeti illusztrált papírborító egy részét felhasználták, kissé sérült, kopott borítóval, néhány képtábla kijár.
15089.

Rufpreis:
2 800 HUF

Legát TIbor-Dr. Zsigmond Gábor: A villamos aranykora. Szöveggyűjtemény. 1887-1923. Bp., 2012., Jószöveg Műhely. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15090.

Rufpreis:
1 200 HUF

Temesi Ferenc: Pest. Bp., 1996., Seneca. Kiadói papírkötés.
15091.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy-Budapest utcajegyzéke. Összeáll.: Király Elemér. Bp., 1951., Művelt Nép. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
15092.

Rufpreis:
1 800 HUF

Giuseppe Tucci: Tibet. Archaeologia Mundi. München,1979,Heyne. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés
15093.

Rufpreis:
2 000 HUF

Weimar. Hrsg. im Auftrag des Weimarer Verkehrsvereins durch seinen Vorsitzenden. Dr. W. F. Mueller, Obersbürgermeister. Weimar, én., Panses Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, benne szétszakadt, sérült térképpel.
15094.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db - Terézvárosi történetek. Bp., 2000. Kiadói kartontok, jó állapotban + Vízy László: Zieberbrunnen in Terézváros. Bp., 2007, Terma. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15095.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF