Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

Képes Barangolás: Kertek alatt Ferihegytől a Dunáig. Kertváros 2000. 72p
15060.

Rufpreis:
800 HUF

Stella Court Treatt: Fokvárostól Kairóig. Autó-túra Afrikán keresztül. Ford.: Zigány Árpád. Bp., é.n., Palladis Rt., 202 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15061.

Rufpreis:
1 200 HUF

Johann Wolfgang Goethe: Utazás Itáliában. Ford.: Rónay György. Az utószót Vajda György Mihály írta. Goethe rajzaival illusztrált. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben
15062.

Rufpreis:
1 000 HUF

15063.

Rufpreis:
2 400 HUF

15064.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Gheorgiu, Mihai: Manastiri. Moldova si Bucovina. Manastiri si biserici din Romania. / Churches. Moldavia and Bukowina. Monasteries and Churches of Romania. Bukarest, 2005, NOI Media Print. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Román és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
15065.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Leonardo B. dal Maso: Róma, a császárok városa. Firenze é.n. Bonechi Ragasztott papírkötésben
15066.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 37x28 cm Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
15067.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyers Lajos: A Veszprémi Piarista Gimnázium tanárai (1730-1740.) Különlenyomat. Veszprém, 1942., Egyházmegyei-ny. Kiadói papírkötés. + 1947 Veszprémi Kegyesrendi Róm. Kat. Ált. Fiúiskola évkönyve az 1946-1947. iskolai évről. Közzéteszi: Nyers Lajos. Veszprém, 1947., Kegyesrrendi Ált. Isk. Igazgatósága. Kiadói papírkötés. (2 példány.)
15068.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sebestyén József: Székesfehérvár fölszabadulása a török uralom alól. 1688. május 19. Székesfehérvár, 1988, Velinszky László Ifjúsági és Úttörőház. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
15069.

Rufpreis:
1 200 HUF

Schweinfurth, Georg: Afrika szívében. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap sérült
15070.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kárpáti Aurél: Budai képeskönyv. Muhits Sándor rajzaival. Bp., 1914, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt., 308+(1) p. Oldalszámozáson belüli képtáblákkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, az eredeti elülső papírborító külön a könyvben.
15071.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF