Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

Szluha Márton: Vas vármegye nemes családjai. Leszármazási táblák. hn, én., nyn. Kiadói papírkötés, címlap nélkül.
15036.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az Erdélyi Múzeum-Egyesület Brasovban (Brassó) 1934. augusztus 25-26. napjain, a tizenharmadik vándorgyűlés keretében tartott orvoskongresszusának emlékkönyve. Szerk.: Veress Ferenc, Koleszár László. Cluj/Kolozsvár, 1935., Erdélyi Múzeum-Egyesület, 106+1 p.+4 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
15037.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rozsonits Géza: Petőháza krónikája. Sopron, 1997., Szociális Foglalkoztató. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
15038.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mihai Iancu- Dem. Popescu: Romania. Ghid atlas turistic. hn., 1971., Editura Stadion. Kiadói papírkötés, kis szakadással, folttal.
15039.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szolnok megye műemlékei. Szolnok, 1988. Városi nyomda. Kiadói, sérült papírkötésben
15040.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tudnivalók a Székesfőváros Közigazgatási szervezetéről és beosztásáról. Hiteles utcanévjegyzék. Összeáll.: Fent Nándor. Bp., 1935., Horványszky Viktor, 78-202+4 p. Kiadói papírkötés. +  1929 Budapest Székesfőváros statisztikai zsebkönyve. XIV. évf. 1929. Szerk.: Dr. Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1929., Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 169+1 p. Kiadói papírkötés, foltos.
15041.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mecseki József: Siklós 1939-1945. 1974, Tudományos Ismeretterjesztő Vállalat. Kiadói papírkötés, szakadással.
15042.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdélyi Géza: Gömör vármegye klasszicista építészete. Gömör Műhely 3. sz. Gömörszőlős-Hanva-Ózd, 1996., Tompa Mihály Kultúrális Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
15043.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szántó Gábor: A szép tájú Somogy. Kaposvár, 1978., Somogy M. Tanács V.B. Mezőgazdasági Osztálya. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
15044.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jakucs Pál: Mátra. Csergezán Pál illusztrációival. Magyar Tájak. Bp., 1965, Művelt Nép. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 24x37 cm Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, benne kézzel rajzolt, festett ajándékozási emléklappal, rajta aláírásokkal, jó állapotban.
15045.

Rufpreis:
1 200 HUF

Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 37x28 cm Kiadói kopott félvászon-kötés.
15046.

Rufpreis:
1 400 HUF

15047.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF