Az Erdélyi Múzeum-Egyesület Brasovban (Brassó) 1934. augusztus 25-26. napjain, a tizenharmadik vándorgyűlés keretében tartott orvoskongresszusának emlékkönyve. Szerk.: Veress Ferenc, Koleszár László. Cluj/Kolozsvár, 1935., Erdélyi Múzeum-Egyesület, 106+1 p.+4 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
Tudnivalók a Székesfőváros Közigazgatási szervezetéről és beosztásáról. Hiteles utcanévjegyzék. Összeáll.: Fent Nándor. Bp., 1935., Horványszky Viktor, 78-202+4 p. Kiadói papírkötés. + 1929 Budapest Székesfőváros statisztikai zsebkönyve. XIV. évf. 1929. Szerk.: Dr. Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1929., Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 169+1 p. Kiadói papírkötés, foltos.
Szántó Gábor: A szép tájú Somogy. Kaposvár, 1978., Somogy M. Tanács V.B. Mezőgazdasági Osztálya. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
Jakucs Pál: Mátra. Csergezán Pál illusztrációival. Magyar Tájak. Bp., 1965, Művelt Nép. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 24x37 cm Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, benne kézzel rajzolt, festett ajándékozási emléklappal, rajta aláírásokkal, jó állapotban.
Csatkai Endre: Sopron. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. II. kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben, jó állapotban.