15046.
Beendet 417. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 37x28 cm Kiadói kopott félvászon-kötés.