15070.
Beendet 417. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Schweinfurth, Georg: Afrika szívében. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap sérült